Potworna tragedia podczas rodzinnych wakacji. Półtoraroczne dziecko nie żyje, dziadek nigdy sobie tego nie wybaczy

Potworna tragedia podczas rodzinnych wakacji. Półtoraroczne dziecko nie żyje, dziadek nigdy sobie tego nie wybaczy Źródło: Pexels/Vishnu P Prakash

Dziadek zajmował się swoją wnuczką w trakcie wakacyjnego rejsu. Przez jego niedopatrzenie doszło do tragedii i półtoraroczna dziewczynka zginęła. Mężczyzna nie będzie mógł sobie wybaczyć, że przez ten jeden błąd ukochana wnuczka odeszła z tego świata.

Dziadek wypoczywał razem z resztą rodziny na statku wycieczkowym "Freedom of the Seas" linii Royal Caribbean. Do sytuacji doszło, kiedy statek zacumowany był w portorykańskim porcie San Juan. Przez jedną chwilę nieuwagi doszło tam do koszmarnego wypadku, którego dziadek nigdy już nie będzie sobie mógł wybaczyć - w jego wyniku zginęła jego półtoraroczna wnuczka. 

Dziadek swój błąd przypłacił życiem wnuczki

Na wakacyjny rejs wybrała się liczna rodzina - dziadkowie, rodzice, oraz dwójka dzieci: półtoraroczna dziewczynka i jej młodszy brat. Dziadek przebywał w swojej kajucie z wnuczką, którą nosił na rękach. W pewnym momencie jednak niespodziewanie stracił równowagę, poślizgnął się i wypuścił dziewczynkę z rąk.

Dziecko wypadło przez okno z 11. piętra statku wycieczkowego i upadło na beton. Wysokość 11-piętra szacuje się na 45 metrów i choć cudem dziewczynka przeżyła upadek, to nie miała zbyt dużych szans na przeżycie. Zabrano ją do szpitala, ale mimo starań lekarzy, niestety jej życia nie udało się uratować. 

Turyści relacjonują, że usłyszeli przeraźliwy krzyk

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Usłyszeliśmy krzyki rodziny, gdyż byliśmy blisko. Spojrzałem z powodu płaczu matki. Ten ton. To był krzyk cierpienia, którego nie da się porównać z żadnym innym krzykiem. Podobno 11. piętro było jedynym, gdzie okna nie były zamknięte - opowiedział jeden z turystów.

Kapitan statku przekazał swoje kondolencje rodzinie zmarłej dziewczynce, lecz dziadek i tak nigdy nie pogodzi się z tą tragedią. Wypłynięcie statku z San Juan się znacznie opóźni, bo na miejscu pracuje prokuratura. Sprawą zajmują się śledczy, którzy będą starali się wyjaśnić okoliczności tragedii. Do dyspozycji otrzymają nagrania z monitoringu statku. Jak poinformował Elmer Román z departamentu bezpieczeństwa publicznego, rodzina nie zostanie przesłuchana. Według relacji pasażerów, jedynie na 11 pietrze okna statku nie były zamknięte. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Gazeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News