Na telefonie dziadka znaleźli skandaliczne nagrania. Wyrządził wnuczce niewyobrażalną krzywdę

Na telefonie dziadka znaleźli skandaliczne nagrania. Wyrządził wnuczce niewyobrażalną krzywdę Źródło: piqsels.com Creative Commons Zero - CC0

Dziadek wyrządził niewyobrażalną krzywdę swojej wnuczce. Media obiegły przerażające informacje na temat zdarzeń, do których doszło w jednej z polskich wiadomości. Szczegóły sprawy są porażające. Trudno, że najbliższa osoba dopuściła się takiego okrucieństwa wobec dziecka. Funkcjonariusze zabezpieczyli skandaliczne nagrania.

Dziadek pochodzący z jednej z miejscowości powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego dopuścił się niewyobrażalnego okrucieństwa wobec własnej wnuczki. Niespełna piętnastoletnia dziewczyna przeżyła prawdziwe piekło. Jej koszmar trwał rok. Kiedy wstrząsająca sprawa wyszła na jaw, zainterweniowali funkcjonariusze organów ścigania. Grozi mu wysoka kara.

Dziadek wyrządził wnuczce niewyobrażalną krzywdę

Dramat, który rozgrywał się w domowym zaciszu, w końcu ujrzał światło dzienne. Prokuratura z Kędzierzyna-Koźla skierowała do Sądu Okręgowego w Opolu wysłano akt oskarżenia przeciwko 61-letniemu Edwardowi G., który przez przeszło rok wykorzystywał seksualnie swoją czternastoletnią wnuczkę. Dziewczyna była ofiarą okrutnych czynów. Dziadek miał wielokrotnie gwałcić nastolatkę, nagrywając całe zajście. Materiały będące dowodem przestępstwa były przez niego przechowywane przez cały okres trwania tego koszmaru, który trwał pomiędzy grudniem 2018 roku a grudniem 2019 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- 61-letni Edward G. - według aktu oskarżenia - miał gwałcić krewną, wszystko nagrywać i przetrzymywać pliki z zapisem aktu. Przechowywanie takich materiałów również jest przestępstwem - poinformował prokurator Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, w rozmowie z "Super Expressem".

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wieści na początek roku szkolnego. Są ranne dzieci, służby robią, co mogą

2. Widząc stan 5-latka lekarz nie mógł powstrzymać łez. Dziecko doświadczyło niewyobrażalnego cierpienia

3. Właśnie zapadła nieodwracalna decyzja. Wszyscy wstrzymali oddech, zaskakujące ustalenia

Dziennikarze "Super Expressu" dowiedzieli się, że od marca bieżącego roku gwałciciel przebywa w areszcie śledczym. 61-latek usłyszał już stosowne zarzuty. Odpowie między innymi za molestowanie seksualne wnuczki. Z informacji przekazanych przez tabloid wynika, że odniósł się od nich, prezentując własną wersję wstrząsających zdarzeń. Teraz czeka go rozprawa sądowa. Jeżeli zarzuty się potwierdzą, grozi mu nawet piętnaście lat pozbawienia wolności. To niejedyna taka sprawa w ostatnim czasie. Ostatnio informowaliśmy o dziadku z Zawiercia, który również dopuścił się przerażających czynów wobec wnuczki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd podjął decyzje w nocy. Polacy mają kategoryczny zakaz do 15 września
  2. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Parafianie zamarli, gdy zobaczyli co można kupić na odpuście. Zdjęcie tylko dla dorosłych
  4. Premier podjął decyzję. Przymusowa kwarantanna dla Polaków na nowych zasadach jest już przesądzona
  5. "Nasz nowy dom" zagrożony? Już jutro Polsat wyemituje 200 odcinek, ale sukcesu Katarzynie Dowbor pozazdrościł TVN

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News