Tragiczne wydarzenia w jednej z dyskotek, 40 osób zostało rannych. Ludzie, którzy przyszli się wyluzować i poimprezować, przeżyli prawdziwe piekło. W trakcie, kiedy impreza trwała w najlepsze, pod roztańczonym tłumem zawaliła się podłoga. 

Nic nie zapowiadało dramatu, jaki rozegrał się w jednej z dyskotek w miasteczku Adeje na Teneryfie. Imprezowicze bawili się wybornie, wszystko wskazywało na to, że będzie to po prostu jeden z typowych wieczorów w klubie. Nagle w okolicach godziny 2:30 pod tańczącym na parkiecie tłumem zawaliła się część podłogi. Imprezowicze spadli z wysokości jednego piętra do piwnicy.

 – Wybuchał panika, nie wiedzieliśmy co mamy robić, zobaczyliśmy, że ludzie koło nas nagle polecieli w dół – relacjonował jeden z uczestników imprezy w rozmowie z BBC.

ZOBACZ TAKŻE: Przełom ws. brutalnego gwałtu na Polce. PiS wchodzi do gry

Makabryczne stosy ludzi

W nocy, kiedy miejsce miał ten dramatyczny wypadek w klubie przebywało kilkaset osób. Kiedy podłoga się zarwała, dyskoteka zamieniła się w piekło. Krwawiący ludzie leżeli na sobie, wzajemnie się przygniatając. Połamane kończyny utrudniały im poruszanie się i wydostanie. Ofiary wzajemnie miażdżyły się i podduszały, starając wydostać się z przerażającej kotłowaniny.

Nikt nie wie, co się stało

Służby nie mają pojęcia, co tak naprawdę się stało. Lokalna policja i prokuratura wszczęły śledztwo, którego zadaniem będzie ustalenie powodu tego tragicznego zdarzenia.

Wiadomo, że tej nocy w dyskotece, która jest usytuowana w jednym z turystycznych miasteczek przebywało wielu obywateli z innych krajów. Stwierdzono, że poszkodowani pochodzą z Francji, Belgii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Rumunii.

ZOBACZ TAKŻE: Ksawery sieje spustoszenie w Polsce! 250 tys. Polaków w tragicznej sytuacji

Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]


9 największych psychopatów wszech czasów

...

Zobacz również