Ksiądz przyniósł donos na dyrektorkę szkoły. Bo ma syna geja

Ksiądz przyniósł donos na dyrektorkę szkoły. Bo ma syna geja

Dyrektorka jednej ze szkół musiała tłumaczyć się po donosie. Okazało się, że napisali go rodzice dzieci uczących się w placówce. Wszystko przez to, że syn kobiety ogłosił, że jest homoseksualistą.

Dyrektorka szkoły ma poważny problem. Wszystko przez to, że jakiś czas temu dowiedziała się, że ktoś napisał na nią donos. Początkowo była bardzo zaskoczona, bo sama nie miała zastrzeżeń co do swojej pracy i nie przewidywała, że ktoś może mieć do niej jakiekolwiek pretensje, jednak okazało się, że było zupełnie inaczej. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, czego się dowiedziała.

Okazało się, że to ksiądz przyniósł donos, z którym zresztą w zupełności się zgadzał. Dyrektorka początkowo nie wiedziała, dlaczego rodzice uczniów postanowili poskarżyć się na nią, jednak okazało się, że wszystko miało miejsce z uwagi na jej powiązania rodzinne. Rodzice byli źli, że syn pracującej od lat w oświacie kobiety jest homoseksualistą.

Dyrektorka szkoły obawia się kary, choć nie widzi swojej winy

Mariusz Sulwiński zajmuje się działalnością na rzecz promocji LGBT w ramach organizacji Stonewall. Nie ukrywa przy tym, że sam jest homoseksualistą, jednak wydawało się, że nie może go za to spotkać nic złego. Brutalna prawda jest jednak zupełnie inna. Ludzie dowiedzieli się, że dyrektorka jednej ze szkół jest jego matką, co wywołało wielkie oburzenie.

Ludzie napisali list do księdza proboszcza, by poinformować go o bulwersującym ich fakcie, a przedstawiciel Kościoła poczuł się odpowiedzialny, by przekazać pismo wyżej. Sprawa ma trafić do rady parafialnej, a potem może przenieść się do kurii lub kuratorium.

Dyrektorka szkoły może odpowiedzieć za powiązania rodzinne

Trudno jednak powiedzieć, na jakiej podstawie kobieta miałaby mieć odebrane stanowisko. Do tej pory w szkole nie odbywały się żadne zajęcia promujące otwarcie LGBT, kobiecie nie można było zarzucić wspierania tej ideologii, co doprowadziło do sporego poruszenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne informacje. Nie żyje Lucjan Węgrowicz
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy w większości uważają, że dyrektorka placówki w Błaszkach nie powinna stracić pracy za to, że jej syn jest homoseksualistą i stara się promować środowisko LGBT, jednak sprawa najpewniej trafi wyżej. Wszystko na to wskazuje wobec zaangażowania rodziców i księdza. Wygląda na to, że jest to dla nich naprawdę poważny problem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. Andrzej po 3 latach zamieszkał z dziewczyną. Poznał jej nawyki i teraz brzydzi się z nią nawet spać

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł