Ta dyrektor szkoły średniej miała już dość. Kobieta podczas pogadanki z dziewczętami obwieściła im, że nie mogą nosić legginsów te z nich, które nie są zgrabne. Reszta wygląda – zdaniem kobiety – w nich po prostu nieestetycznie.

Do zdarzenia doszło w szkole średniej Stratford High School w Karolinie Południowej w USA. Dyrektor placówki, Heather Taylor zebrała wszystkie uczennice w jednej sali, by odbyć z nimi rozmowę na temat wyglądu. Taylor chciała poruszyć temat legginsów, od których w ostatnich tygodniach zaroiło się w szkole. Jak oświadczyła, nie wszystkie dziewczęta mogą je nosić.

– Powiem wam szczerze, że jeżeli nie macie rozmiaru „0” lub „2” [w Europie rozmiary „32” i „34” – red.] i nosicie taki strój, wyglądacie po prostu grubo – stwierdziła Taylor.

Wiele z dziewcząt było zszokowanych tym, co powiedziała im dyrektor. Oburzeni poczuli się także rodzice, którzy oskarżyli Taylor o wpędzanie swoich córek w niepotrzebne kompleksy. Sprawa zrobiła się głośna i trafiła do lokalnych mediów. Pojawiły się także głosy, że dyrektor może zostać zawieszona.

Taylor po naciskach ze strony nauczycieli i rodziców oficjalnie przeprosiła za swoje słowa. Jak stwierdziła dyrektor, popełniła błąd, ale „czegoś sama się nauczyła”.

źródło: rp.pl

Tak wygląda "najseksowniejsza pogodynka świata"! Piękna Meksykanka podbija Internet

...

Zobacz również