Oficjalnie: zatrzymano dyrektora Teatru Bagatela. Oskarżenia aktorek mrożą krew w żyłach
.
Maria Wieczorek - 7 Stycznia 2020

Oficjalnie: zatrzymano dyrektora Teatru Bagatela. Oskarżenia aktorek mrożą krew w żyłach

Dyrektor Teatru Bagatela Henryk Jacek Schoen został zatrzymany. Jak donosi RMF FM, może to oznaczać przełom w toczącej przeciw niemu sprawie. Przypomnijmy, że mężczyzna został oskarżony przez podwładne o mobbing i molestowanie.

Dyrektor Teatru Bagatela został zatrzymany przez policjantów, którzy rano weszli do jego mieszkania. Do zdarzenia doszło ze względu na fakt, że krakowska prokuratura prowadzi obecnie śledztwo ws. zarzutów, jakie pod adresem mężczyzny wysunęły jego podwładne.

Pogrzeb matkaPełen emocji pogrzeb 10-letniego Adasia, którego zabił 19-letni brat. Słowa zrozpaczonej matki wyciskają łzy z oczuCzytaj dalej

Dyrektor Teatru Bagatela zatrzymany przez policję

W listopadzie aktorki teatru oskarżyły dyrektora o molestowanie oraz mobbing. Jak przyznały, przez lata milczały przede wszystkim ze strachu przed jego reakcją. Ostatecznie zdecydowały się jednak opowiedzieć publicznie o tym, co je spotkało.

Schoen nie przyznaje się do popełnienia czynów, które zarzuciły mu aktorki. Wydał nawet w sprawie specjalne oświadczenie, przekonując o swej niewinności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RodziceRodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Pół roku później zdarzył się cud, tata dostał wiadomość i zaczął płakaćCzytaj dalej

- Nigdy nie molestowałam seksualnie pracownic ani kobiet współpracujących z teatrem, a także nie dopuszczałem się mobbingu. (...) Mam poczucie wielkiej, niezasłużonej krzywdy, którą wyrządzono mnie i mojej żonie. Będę bronić swojego dobrego imienia i swojej niewinności - pisał Schoen w komunikacie.

Co w najbliższym czasie czeka Henryka Jacka Schoena?

Dzisiaj grzeje:

1. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego cała posiniaczona. Fani zaniepokojeni, co się stało modelce?
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Kiedy oskarżenia aktorek ujrzały światło dzienne, Schoen udał się na urlop. Jego zatrzymanie może stanowić niemały przełom w głośnej sprawie. Jak sugerują dziennikarze RMF FM, wkrótce wieloletniemu dyrektorowi Teatru Bagatela najpewniej zostaną już postawione oficjalne zarzuty. Na razie media nie dysponują jednak konkretnymi, potwierdzonymi informacjami w tej kwestii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości", "Przyjaciółek" czy "Ojca Mateusza" pilnie trafiła do szpitala. Niepokojący wpis aktorki
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

TTVNiewiarygodne, jak kiedyś wyglądali bohaterowie Googlebox z TTV. Sylwii Bomby i Agi Kotońskiej prawie nie da się rozpoznaćCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News