Dzieje się! Dymisja w rządzie PiS
Malwina Kossela - 1 Czerwca 2018

Dzieje się! Dymisja w rządzie PiS

Niespodziewane informacje napłynęły do nas z polskiej areny politycznej. Wiele się dzieje - właśnie okazało się, że jest nowa dymisja w rządzie PiS.

Zmiana na stanowisku wiceministra spraw zagranicznych. Marek Magierowski odchodzi, a na jego miejscu pojawi się Szymon Szynkowski vel Sęk, wieloletni radny Poznania. O zmianie na stanowisku poinformowało dziś MSZ.

Marek Magierowski nie będzie dłużej wiceministerm

Dymisja Marka Magierowskiego spowodowana jest tym, że aktualnie ma on zostać ambasadorem Polski w Izraelu. Zmiana na stanowisku szefa tej placówki w Tel Awiwie następuje w okolicznościach sporu między Polską a Izraelem wokół uchwalonej przez polski Sejm w styczniu nowelizacji ustawy o IPN, dlatego Marek Magierowski będzie miał przed sobą niełatwe zadanie. Do tej pory ambasadorem Polski w Tel Awiwie był Jacek Chodorowicz, który rozpoczął swoją misję w tym kraju w 2012 r. Aktualnie nie ma jasnych informacji za co Magierowski będzie odpowiadał konkretnie w resorcie dyplomacji.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Burza w PiS! Marek Suski na wylocie z partii
  2. Wyciekł przebieg spotkania z Piotrowiczem! Użył FIKCJI
  3. Skąd ogromna emerytura Kaczyńskiego? Wiemy dlaczego dostaje więcej od innych Polaków
petru_w_markecie9 kompromitujących wypowiedzi Ryszarda Petru, które rozbawią każdegoCzytaj dalej
12 nazistów, którzy uniknęli kary - niektórzy żyją do dziś!12 nazistów, którzy uniknęli kary - niektórzy żyją do dziś!Czytaj dalej
Źródło: wiadomosci.onet.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News