Ta dymisja była oczekiwana przez wszystkich obserwatorów życia politycznego, Beata Szydło zdecydowała o dymisji.

Premier Beata Szydło postanowiła spełnić oczekiwania jakie jej stawiano i odwołała Krzysztofa Kondraciuka ze stanowiska Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad – podała Polska Agencja Prasowa.

PAP informuje, że przyczyną dymisji jest „konieczność zapewnienia płynnej i skutecznej realizacji zadań powierzonych ministrowi infrastruktury i budownictwa”. Teraz obowiązki p.o. szefa GDDKiA przejmie zastępca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad Jacek Gryga.

Krzysztof Kondraciuk został powołany na szefa Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad 12 grudnia ubiegłego roku. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora oddziału GDDKiA w Warszawie.

Krzysztof Kondraciuk jest absolwentem Wydziałów Budownictwa Politechniki Białostockiej oraz Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W branżach związanych z drogownictwem pracuje od 1983 roku. W latach 90-tych pracował jako kierownik referatu w Urzędzie Miejskim w Łapach oraz jako inspektor nadzoru w Zarządzie Dróg Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Później był dyrektorem Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku.

W latach 2003-2008 był zastępcą dyrektora, a w latach 2008-2010 dyrektorem Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

Źródło: PAP

Jak wielki majątek ma Korwin-Mikke? Szok! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]

Nie zgadniesz, skąd pochodzi rodzina Trumpa! 10 zaskakujących faktów z jego życia

...

Zobacz również