Internauci są niemal pewni, że od dymisji Beaty Szydło nie ma już odwrotu. Premier opublikowała właśnie na Twitterze post który najprawdopodobniej zapowiedział rychłą zmianę na stanowisku szefa rządu.

Spekulacje na temat zmiany na stanowisku szefa rządu trwają już od dłuższego czasu. Prezes Jarosław Kaczyński ma być bardzo naciskany przez niektórych ministrów do tego by objął ster. Podobno Beata Szydło kompletnie nie radzi sobie z rozstrzyganiem konfliktów wewnątrz rządu. Niektórzy komentatorzy uważają, że wobec zaczynającej się właśnie trudniejszej, drugiej połowy kadencji dymisja takiego premiera jest niemal pewna.

Potencjalna zmiana jest bardzo żywo komentowana w mediach społecznościowych z powodu zbliżającej się rekonstrukcji rządu, która została już oficjalnie zapowiedziana. Swoim najnowszym postem w serwisie Twitter, Beata Szydło wywołała sporą dyskusją wśród internautów –13 listopada 2015 PAD desygnował mnie na premiera. Dziękuję za wspólne dwa lata. Życzliwym za wsparcie, krytykom za motywację.– napisała premier na swoim oficjalnym profilu.

Komentarze

Post zebrał już ponad 2 tysiące reakcji, w tym aż 250 komentarzy. Internauci spierają się głównie w ocenach dwóch lat Beaty Szydło na stanowisku premiera.

Powoałał Panią zgodnie z Konstytucją, której zarówno Pani i jak i Prezydent nie przestrzegacie. Szkoda.”- skrytykował Beatę Szydło „Michal Strzyzewski”

To my dziękujemy Pani Premier!„- napisała „Ufka”

Dziekuje….Dobra zmiana niech trwa….„- wraz z dużą ilością serduszek wysłała Beacie Szydło użytkowniczka „Rysia Rynnnik”

Tego samego zdania nie jest raczej „Boguslaw Pijanowski” – I wtedy skończyła się demokracja a zaczęła dyktatura – napisał pod postem Beaty Szydło, wyraźnie niezadowolony z ostatnich 2 lat jej rządów.

Spora część internautów uważa, że post jest swego rodzaju pożegnaniem Beaty Szydło ze stanowiskiem- Ten tweet brzmi jak pożegnalny, zatem My również dziękujemy I tak sporo Pani wytrzymała, wystarczy – napisał „Bogu Dąbrowski”.

Twitter
Twitter
Twitter
Twitter

Źródło: Twitter

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

22 najbardziej wpływowe kobiety świata - Szydło wysoko w rankingu

 

 

...

Zobacz również