Będzie zmiana na kluczowym stanowisku. Okazuje się, że właśnie stało się to, na co wszyscy czekali i czego obawiali się najbliżsi współpracownicy polityk. Premier podała się do dymisji. Swoją decyzją sprawiła, że cały kraj zaniemówił.

Kilkanaście minut temu informacja ta została podana przez światowe media. Obecnie lotem błyskawicy rozprzestrzenia się ona po wszystkich kanałach. Wygląda na to, że nadchodzi nowe rozdanie w gabinecie szefa Rady Ministrów.

ZOBACZ TAKŻE: To już pewne. Wiemy DOKŁADNIE, kiedy Kaczyński zostanie premierem

Cały kraj zaniemówił

Frances Fitzgerald pełniła funkcję wicepremier w irlandzkim rządzie premiera Leo Varadkara. Swoją funkcję objęła w czerwcu, kiedy to została także ministrem do spraw przedsiębiorczości i innowacji. Musiała jednak zrezygnować ze stanowiska w związku z kontrowersjami, jakie nagromadziły się wokół jej osoby.

Wicepremier zdecydowała się oficjalnie poinformować o swojej dymisji. Jak wynika z informacji przekazanych przez irlandzką agencję informacyjną, dymisja Fitzgerald została przyjęta. Oznacza to zmiany w gabinecie Varadkara.

Cały kraj jest obecnie zadziwiony kontrowersyjną rezygnacją. Media debatują teraz nad przyszłością polityk oraz starają się prognozować, kim zostanie wkrótce zastąpiona.

ZOBACZ TAKŻE: Na co dzień opanowany, na konferencji nagle wpadł w SZAŁ. Wicepremier rozniósł dziennikarzy

źródło: bbc.com

Gdzie pracował młody Bergoglio? Szokujące! 10 nieznanych faktów o papieżu Franciszku


Uwierzysz, że to ta sama osoba?! Ci ludzie schudli NAPRAWDĘ DUŻO

...

Zobacz również