Znany w całej Europie muzyk został brutalnie zamordowany przez dwóch Polaków. Mężczyźni dokonali przestępstwa, gwałcąc go przedmiotem o ogromnych rozmiarach. Proces sprawców brutalnego mordu już się rozpoczął. 

Rozpoczął się proces dwóch Polaków, oskarżonych o brutalny gwałt na Jimie Reevesie, który odprowadził do jego śmierci. Do zdarzenia doszło ponad rok temu. 47-letni artysta spotkał swoich oprawców w hostelu w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg. Mordercy, motywowani prawdopodobnie nienawiścią do homoseksualistów i czarnoskórych, zgwałcili Niemca ogromnym przedmiotem, lecz nie wyjawiono dokładnie jakim. Działanie Polaków wywołało u ich ofiary krwotok wewnętrzny, który stał się bezpośrednią przyczyną zgonu.

– Był bardzo brutalnie torturowany, a jego śmierć długa i bolesna – podaje Süddeutsche Zeitung.

Sprawcami są młodzi mężczyźni w wieku 23 i 30 lat. Jeden z nich odbywał już w Polsce karę pozbawienia wolności, a do Niemiec przyjechał po jej zakończeniu. Drugiego z nich złapano w Hiszpanii. Miał przy sobie sfałszowane dowody osobiste, trzy telefony komórkowe i 7000 euro w gotówce.

źródło: gazeta.pl

...

Zobacz również

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich