Dwie polskie wsie urządziły szokującą bójkę! Zginęły już dwie osoby

Dwie polskie wsie urządziły szokującą bójkę! Zginęły już dwie osoby Źródło: fot. Pexels

Jak się okazuje, nie trzeba oficjalnej wojny, żeby w Polsce działy się tragiczne rzeczy. Oto spór między dwoma wsiami. Niestety nie toczy się on tak zabawnie jak w "Samych swoich". Dwie polskie wsie ogłosiły wojnę, która zbiera krwawe żniwo. 

29-latek zginął od ciosów nożem, 25-latek został znaleziony w stawie - to niestety nie jest opis filmu akcji, to rzeczywistość. Dwie polskie wsie ogłosiły krwawą wojnę. ZOBACZ TAKŻE: Popłoch w Polsce! Generał wojsk USA w Europie: „Niestety. Nadchodzi u was WOJNA”

Dwie polskie wsie ogłosiły wojnę

Po dwóch stronach biło się 16 osób, a dwóch martwych chłopaków to tragiczny wynik tej bitwy. Janikowo i Złotniki Kujawskie leżące w powiecie inowrocławskim zażarcie ze sobą wojują. Podczas krwawej bitwy, do której doszło pod okolicznym lasem grupa z Janikowa miała ze sobą kije bejsbolowe, sztachety, siekiery i noże. Konflikt, który zebrał to mordercze żniwo zaczął się od nieporozumienia między dwoma mężczyznami. W wojennym szale podczas konfliktu do mężczyzn dołączyły uzbrojone grupy znajomych, gotowe na wszystko. Policja zatrzymała jak do tej pory 8 osób biorących udział w krwawej wojnie. ZOBACZ TAKŻE: A więc wojna! Za te słowa PiS bierze się na OSTRO za Wojewódzkiego Źródło: se.pl

Następny artykuł