W Polsce taksówkarze walczą z kierowcami Ubera, a w Rosji z klientami. Zwłaszcza tymi, którzy nie mają czym zapłacić za przejazd. To nagranie z Chabrowska, na którym nagrano nietypowy sposób ukarania dwóch pasażerek, wzbudziło kontrowersje w sieci.

Do zdarzenia doszło w Chabarowsku, który położony jest na południowo-wschodnich rubieżach azjatyckiej części Rosji. To tam dwie kobiety pokusiły się o skorzystanie z taksówki bez pieniędzy w portfelu. Nie wiedziały, że gorzko tego pożałują.

Kiedy kurs dobiegł końca, a te powiedziały, że nie mają czym zapłacić, taksówkarz miał już dla nich przygotowaną karę. Mężczyzna wyciągnął środek podobny do fioletu gencjanowego i zażądał, by za karę wysmarowały nim twarz. To miała być nauczka dla kobiet, które chciały wykorzystać taksówkarza.

Na nagraniu widać, jak jedna z kobiet ma już wymalowaną twarz na sinozielony kolor, a druga dopiero co zabiera się do mazania sobie twarzy silnie barwiącym specyfikiem. W internecie zawrzało – wielu komentatorów stwierdziło, że takie karanie za przejazd bez pieniędzy to bestialstwo. Minie bowiem sporo czasu, nim pasażerki pozbędą się koloru z twarzy.

Z drugiej strony byli ci, którzy uznali, że taka kara będzie doskonałą nauczką dla pasażerek, które jechały na gapę. Ich zdaniem długo utrzymujący się na twarzy kolor będzie tylko przypominał im o upokarzającym zdarzeniu.

https://www.youtube.com/watch?v=QEVcpPjo5uY

źródło: youtube.com

Nie zmuszaj kota do robienia selfie, bo... tak to się skończy!

...

Zobacz również