Tę parę dzielą... 53 lata różnicy! Niewiarygodne, w jaki sposób się poznali

Tę parę dzielą... 53 lata różnicy! Niewiarygodne, w jaki sposób się poznali Źródło: Fot. YouTube/Gary & Almeda

Duża różnica wieku w związku często okazuje się sporym problemem nie tylko dla samych zakochanych, ale także ich rodziny i przyjaciół. Związek 74-letniej Almedy Errel oraz jej 53 lata młodszego męża ma jednak udowadniać, że podobne relacje zdają egzamin. Nie oznacza to jednak, że nie napotykają na kłopoty.

Duża różnica wieku w związku jest niezmiennie tematem bardzo kontrowersyjnym. Bez względu na to, czy starszy jest mężczyzna czy kobieta, podobne pary spotykają się ze sporą krytyką. Często ich miłość przezwycięża jednak podobne problemy. Nawet wtedy, kiedy rodzi się w naprawdę nieoczywistych okolicznościach.

Duża różnica wieku w związku nie okazała się przeszkodą nawet w trudnych okolicznościach

74-letnia Almeda Errel była szczęśliwą żoną Donalda przez ponad 40 lat, jednak małżonków rozdzieliła śmierć mężczyzny. Niedługo później kobietę spotkała kolejna tragedia. Na zawał zmarł bowiem jej 45-letni syn. Almeda pogrążyła się w głębokiej żałobie i zdecydowanie nie spodziewała się tego, co szykował dla niej los. Na pogrzebie dziecka poznała 17-letniego Gary'ego Hardwicka. Między parą szybko zaiskrzyło, a po dwóch tygodniach spotkań młody mężczyzna oświadczył się ukochanej. Almeda i jej 53 lata młodszy partner szybko zdecydowali się na ślub, który na początku wydawał się kobiecie odrealnionym pomysłem. - Cieszymy się z naszego związku, bo jest dla nas najważniejszy. Kiedy spotykasz tę jedyną osobę, to wiesz, że liczy się tylko ona i nic więcej i nie chcesz stracić tego uczucia. Przyznaję, że we wcześniejszym małżeństwie nie było takiego ognia - wyznała w rozmowie z mediami Almeda, wspominając także randki z Garym, który jest jej mężem już od 3 lat. - Był taki, jak go zapamiętałem. Ten uśmiech, te ładne oczy. W końcu się spotkaliśmy, a ja nie mogłam ze stresu nic zjeść. Jednak wiedziałam, że muszę go zapytać o to, czy wie, ile mam lat. (...) "Słuchaj, mam 70 lat, a ty 17. Czy nie jestem dla ciebie za stara?" Ścisnął moją dłoń, uśmiechnął się i odpowiedział: "Wiek to tylko liczba" - wspominała kobieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Problemy w związku z dużą różnicą wieku

Obecnie 21-latek jest często oskarżany o to, że zdecydował się na małżeństwo ze względu na pieniądze. Sam jednak stanowczo zaprzecza podobnym zarzutom. - Ludzie mówią głupoty, bo są zazdrośni. Mam dość tego, że inni tak chętnie oceniają nas, nie znając naszej historii. Moja żona jest urocza i sprawia, że ciągle się śmieję. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym mieć kogoś innego u boku. Dla mnie liczy się tylko nasze szczęście i mam nadzieję, że będzie ono trwało naprawdę długo. Poza tym imponuje mi w niej to, że nie zachowuje się tak jak swoje rówieśniczki. Jest po prostu wyjątkowa - wyznał mężczyzna w wywiadzie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda zrobiła coś, czego nigdy byśmy się po niej nie spodziewali! Opadły nam szczęki
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
  3. M jak Miłość o krok od tragedii. Najbliższy odcinek tylko dla widzów o mocnych nerwach
  4. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? To pilnie strzeżona tajemnica
  5. Daniel Martyniuk nie pozwala o sobie zapomnieć. Szokujące wpisy syna króla disco polo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News