Durczok ujawnia informacje, które obciążą bardzo wpływowe osoby. "Banda skurw*eli!"

Durczok ujawnia informacje, które obciążą bardzo wpływowe osoby. "Banda skurw*eli!" Źródło: Fot. Facebook.com/@durczok.kamil

Kamil Durczok przeżywał ostatnio sentymentalne chwile w związku z obchodzonymi 50-tymi urodzinami. Za pośrednictwem mocnego wpisu zaatakował swoich wrogów "Banda skurwieli" - pisał.

Były prowadzący "Fakty" TVN postanowił spędzić jubileuszowe 50-te urodziny na Ukrainie. Do Kijowa zabrał ze sobą swoją 22-lata młodszą partnerkę Julię Oleś.

Kamil Durczok ciepło o bliskich

ZOBACZ TAKŻE: Durczok pokazał jak mieszka. Teraz wszyscy mówią o jego kolorowym fotelu Dziennikarz w emocjonalnym wpisie w ciepłych słowach wspomniał o swoich najbliższych, czyli 28-letniej Julii i swoim synu Kamilu. Cieszył się też ze spełnienia zawodowego. - To był szczególny dzień. Pół wieku to już poważny powód do przemyśleń. Mam kilka powodów do dumy. Syn, Julka, Prawdziwi Przyjaciele. Świat. Ludzie których spotkałem, historia dziejąca się na moich oczach. Zawód, który sobie wymarzyłem i wywalczyłem - napisał Durczok.

Dziennikarz uderza we wrogów

ZOBACZ TAKŻE: TVN znalazł wreszcie zastępce Durczoka. To kobieta Przy okazji dziennikarz postanowił w bardzo dosadnych słowach uderzyć w swoich wrogów. Nie szczędził cierpkich określeń takich jak "Banda skurwieli" czy "szuje". Swój wpis spuentował optymistycznymi słowami o poczuciu wolności oraz własnej siły i wartości, które mu towarzyszą. - Grupka skur***li którzy chcieli mnie złamać, nie wiedząc, że to niemożliwe. A przede wszystkim poczucie, że już nic nie muszę. Wiem z kim nie warto się zadawać. Wiem, kto jest szują. Wiem, czyja opinia kompletnie mnie nie obchodzi. I wiem, jak smakują i sukces, i porażka... To się chyba nazywa wolność... - spuentował dziennikarz. Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News