Kamil Durczok jest dziennikarzem, jednak ostatnio zasłynął tym, że zaczął spotykać się z wciąż zamężną, znacznie młodszą Julią Oleś. Tym razem na Instagramie pochwalił się strojem halloweenowym – swoim i partnerki. Kreacje są naprawdę powalające.

Durczok od niedawna prowadzi konto na Instagramie. W związku z tym dzieli się licznymi informacjami ze swojego życia prywatnego. Na zdjęciach coraz częściej pojawia się młodziutka partnerka dziennikarza – Julia Oleś.

W ten weekend, jak wiele innych gwiazd i celebrytów, Durczok miał okazję bawić się na przyjęciu z okazji Halloween. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem, na którym wraz z partnerką prezentują swoje stroje halloweeenowe.

Zabójczy strój

Z całą pewnością stroje są zabójcze. Para przebrała się bowiem w czarne ciuchy w przeważającej mierze zrobione z… lateksu. Partnerka Durczoka wygląda trochę jak Catwoman, zaś sam dziennikarz – jak artysta muzyki elektronicznej. Wszystko utrzymane jest w mrocznej konwencji odpowiadającej klimatowi święta.

– Co gorsza, mam najspokojniejszy i najgrzeczniejszy strój w całym towarzystwie. Żebyście widzieli, jak tu niektórzy wyglądają… A na dodatek znacie ich – skomentował swoje zdjęcie dziennikarz.

„Gatki Greya”

Fotografia spotkała się z dużym zainteresowaniem internautów. Zdjęcie zostało polubione przez ponad 500 osób, jest też pod nim niezliczona liczba komentarzy.

– Czadowo wyglądacie! – zachwyca się jeden z internautów. – Świetnie Pan wygląda. Spodnie rewelacja – komentuje inny.

 – Kamil, te rajtki są mega! Trzeba mieć do siebie dystans, żeby założyć gatki Greya – zaznacza jeszcze jedna osoba.

fot. instagram.com/kamil_durczok/

Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!


9 największych psychopatów wszech czasów

...

Zobacz również

Zobacz również