Zenek Martyniuk pozostaje niezmiennie niekwestionowanym królem polskiej sceny disco polo. Muzyk chciałby jednak prawdopodobnie wyjść poza charakterystyczny dla siebie styl i otworzyć się na zupełnie nowe projekty. Co ciekawe, widzi w nich także jedną z najbardziej zdolnych oraz popularnych polskich artystek. 

Chociaż zadziwiający duet Martyniuka i Maryli Rodowicz ostatecznie się nie udał, piosenkarz postanowił zaapelować o wspólne nagranie do innej znanej wokalistki. Tym razem wpadł on na kontrowersyjny pomysł, aby do studia zaprosić… Edytę Górniak.

Niespodziewana współpraca artystów

– Lubię muzyczne klimaciki takie jak u Edyty. Gdybyśmy śpiewali w duecie, to trzeba by było przygotować odpowiednią pioseneczkę – stwierdził w rozmowie z „Faktem” popularny Zenek Martyniuk.

– Ja nas widzę najbardziej w klimatach cygańskich. Pani Edyta ma dużo wspólnego z Romami. Ja zresztą też, bo od najmłodszych lat znam prawdziwego Roma, Kazimierza Wysockiego. Bardzo długo z nim grałem. Piosenki cygańskie to świetne numery i z panią Edytą z wielką chęcią bym taką piosenkę zaśpiewał – dodał także wokalista, czym wzbudził ogromny entuzjazm gigantycznej grupy swoich fanów.

Wiedziałeś, że oni też nie mają matury?!


12 znanych ludzi, którzy przeszli na inną religię

...

Zobacz również