Wczoraj, w 73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na placu Józefa Piłsudskiego odbył się koncert ku pamięci walczących w tym niepodległościowym zrywie. W tłumie pojawił się też Andrzej Duda. Furorę w internecie zrobiło nagranie z tego wydarzenia.Andrzej Duda wyszedł do ludzi. Tłum skandował jego imię

Impreza o nazwie „(Nie)zakazane piosenki” odbywa się co roku już od wielu lat. Tym razem towarzystwa zebranym dotrzymał pan prezydent. Andrzeja Dudę „przyłapali” stojący obok niego ludzie. Śpiewał wraz z nimi piosenki i wymieniał uprzejmości.

– To są takie piosenki, których ja uczyłem się w większości jeszcze w dzieciństwie. To są też moje piosenki z czasów harcerskich. Większość z nich znam, nie wszystkie, ale znam – powiedział dziennikarzom Duda.

Na nagraniu umieszczonym na Twitterze widać, jak głowa polskiego państwa śpiewa wraz z innymi „Pałacyk Michla”. Wielu ludzi wykorzystało obecność prezydenta, aby zrobić sobie z nim zdjęcie. Po odśpiewaniu „Warszawianki” prowadzący wydarzenie przywitał Andrzeja Dudę, a tłum zaczął skandować jego imię.

https://twitter.com/marcin_kedryna/status/892459111035568128?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fnatemat.pl%2F214001%2Candrzej-duda-przylapany-w-tlumie-na-koncercie-udowodnil-ze-potrafi-wyjsc-do-ludzi

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w

źródło: natemat.pl

...

Zobacz również