Duda w nocy zaczepił młodą dziewczynę na Twitterze. Popełnił błąd

Duda w nocy zaczepił młodą dziewczynę na Twitterze. Popełnił błąd

Andrzej Duda jest niesamowicie aktywny w mediach społecznościowych. Szczególnie w nocy lubi sobie posiedzieć na Twitterze. Przed pierwszą w nocy napisał do 20-latki, jednak popełnił przy tym jeden zasadniczy błąd.

Głowa naszego państwa najwyraźniej lubi sobie popisać w mediach społecznościowych. Andrzej Duda napisał do młodej kobiety, która obchodziła właśnie swoje dwudzieste urodziny. Niestety jego wiadomość z błędem szybko rozniosła się po internecie.

Andrzej Duda nocą pisze do 20-latki. Internauci wytykają mu błąd

Andrzej Duda przed pierwszą w nocy odpowiedział na wpis dziewczyny, która podziękowała wszystkim osobom, które złożyły jej życzenia w dniu jej dwudziestych urodzin. - Wow! Wszystkiego najlepszego! Spóźnione ale mam nadzieję, że zostaną przyjęte. Piękna cyfra '20'. Pozdrawiam serdecznie! - napisał prezydent. Internauci momentalnie wychwycili, że Duda popełnił zasadniczy błąd: 20 nie jest cyfrą, a liczbą. Nawet dzieci w wieku wczesnoszkolnym wiedzą, że zbiór cyfr zaczyna się od 0, a kończy na 9. Kilku użytkowników stanęło jednak za prezydentem i zauważyło, że mógł on nawiązać do skrótu "DDC", czyli "Dni Do Cywila". - Zasadniczo, masz rację. Ale... Gdybyś był kiedyś w wojsku, znałbyś skrót ddc. 'dni do cywila' liczba tych dni zawsze była określana jako 'cyfra'. I śmiem podejrzewać, że o coś w tym stylu, Panu Prezydentowi chodziło - odpowiedział internauta. Andrzej Duda Twitter Andrzej Duda Twitter

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda kompletnie rozbity. Nie żyje znany i ceniony polski polityk
  2. Dzieje się! Owsiak napisał list do Agaty Dudy, oto jego treść
  3. Brytyjska prasa: Andrzej Duda wygrał wybory przez nielegalne OSZUSTWO
Następny artykuł