Duda spotka się z kangurami? Politycy w Australii nie chcą go widzieć

Duda spotka się z kangurami? Politycy w Australii nie chcą go widzieć Źródło:

Dalekie podróże czołowych polityków, związane są zwykle z najważniejszymi wydarzeniami dotyczącymi gospodarki. Andrzej Duda zdaje się odbiegać od tej reguły. Najbliższa i wyjątkowo daleka podróż głowy naszego państwa budzi zdziwienie i rozczarowanie.

W przyszłym tygodniu prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odbędzie prawie dwudniową podróż do Australii. Powody tak dalekiej wizyty powinny być wysokiej rangi. Okazuje się jednak, że głowę naszego państwa czekają tam jedynie dwa spotkania. Jedno z gubernatorem a drugie z Polonią. Jednym z celów delegacji prezydenta jest także zakup okrętów wojennych. Warto wspomnieć iż mają być to już wiekowe, bo 30-letnie konstrukcje. Jak to możliwe, że gdy prezydent 40 milionowego kraju odwiedza państwo z drugiego końca globu, czołowi politycy nie chcą się z nim spotkać? Czy Andrzej Duda planuje spędzić dłuższy czas w podróży niż samej wizycie w Australii? A może w planach ma spotkanie z kangurami? W internecie nie brakuje krytyki. - Dla zakupu używanego sprzętu wysyłamy prezydenta? A w planie wizyty jedynie spotkanie z gubernator i Polonią? To kosztowna wycieczka. - pisze Ryszard Bielecki - Dlaczego Duda zabiera ze sobą wojskowych zamiast kustosza Muzeum Marynarki Wojennej? Duda zabiera do Australii wojskowych. Mają kupić 25-letnie okręty - dwa do pływania, jeden na części. - drwi kolejny komentujący

Kolejne wakacje Andrzeja Dudy?

Lipcowy urlop prezydent RP spędził w Beskidach Zachodnich. Głowa państwa preferuje aktywny wypoczynek na łonie natury. - Dziś dla zdrowia i niedzielnej odmiany trekking w Gorcach na trasie Tylmanowa-Lubań-przeł. Knurowska - pochwalił się w internecie prezydent dodając swoje uśmiechnięte zdjęcie na tle górskich widoków. Być może polityk powinien sobie przedłużyć wakacje i wyjazd do Australii wykorzystać w celach wypoczynkowych? W końcu prawie dwa dni lotu w jedną stronę dla dwóch spotkań to trochę słaby bilans. Australia słynie z pięknych krajobrazów i ogromnej ilości egzotycznych zwierząt. Lubujący się w wypoczynku na łonie natury Duda z pewnością by się tam odnalazł.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda występuje przeciw PiS. Zapowiedział spotkanie i sojusz z opozycją
  2. Antoni Macierewicz miał wypadek. Kierowcy postawiono już zarzuty
  3. Pierwsza Dama Syrii ma raka piersi. Cały świat przesyła wyrazy współczucia
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News