Zdjęcie obiega całą Europę! Duda przyłapany w barze

Zdjęcie obiega całą Europę! Duda przyłapany w barze

W swojej kolejnej zagranicznej podróży Andrzej Duda odwiedził Estonię. Głowa polskiego państwa spotkała się tam ze swoimi odpowiednikami z kilku państwa Europy. Prezydent odwiedził także miejscowy bar, w którym przyłapali go dziennikarze.

Celem wizyty Dudy w estońskim Tartu była rozmowa z prezydentami Estonii, Łotwy, Islandii, Gruzji i Finlandii. Politycy podjęli temat szczytu NATO, eurolandu oraz migracji. Doszło także do osobistego spotkania prezydent państwa-gospodarza Kersti Kaljulaid. - To była dwustronna rozmowa dotycząca tego, co zmieniło się od ich ostatniego spotkania, które miało miejsce dwa tygodnie temu w Warszawie - powiedział szef gabinetu prezydenta RP, Krzysztof Szczerski. Najważniejszym tematem spotkania prezydentów był jednak nadchodzący szczyt NATO w Brukseli. Podjęto próbę ujednolicenia stanowiska negocjujących w Tartu państw. - Dziś jest moment kluczowy w negocjacjach dokumentów końcowych tego szczytu. Bardzo ważne jest, by nasze kraje pokazywały wspólne stanowisko, czyli konieczność dalszego wzmocnienia wschodniej flanki i w ogóle całego Sojuszu jako wspólnoty gwarantującej bezpieczeństwo - dodał prezydencki minister.

Andrzej Duda przyłapany w barze

Wczoraj o godzinie 17:00 polskiego czasu swój drugi mecz na mundialu w Rosji rozegrała Islandia. Państwo prezydenci udali się w celu jego obejrzenia do miejscowego baru. Nietrudno się domyślić, że najbardziej zainteresowany spotkaniem był Guðni Thorlacius Jóhannesson. W barze znajdowali się również fotografowie, którzy wykonali będące obecnie hitem internetu zdjęcie. Widać na nim reakcje głów państwa na wydarzenia z rosyjskiego boiska, na którym spotkali się Islandczycy i Nigeryjczycy. Po dobrym meczu przeciw Argentynie Skandynawowie ulegli Afrykanom 0:2. Na słynnym zdjęciu widać reakcje m.in. Andrzeja Dudy, który podbił serca internautów. Polski prezydent jest wyraźnie zdziwiony i unosi swoje ręce w powietrze. Po raz kolejny okazało się, że możemy pochwalić się najbardziej "memiczną" głową państwa na świecie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żona b. premiera Polski ujawnia. „Jest uzależniony”
  2. Dantejskie sceny na blokadzie KOD. Policja szarpała starszych ludzi (VIDEO)
  3. Wstrząsające kulisy dymisji! Minister PiS: Byli pijani, nie wstawali do pracy
źródło: Facebook.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News