W poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 13:30 ma odbyć się rozprawa w trybie wyborczym. Janusz Korwin-Mikke pozwał kontrkandydata Andrzeja Dudę.

obrazek 152

Przemysław Wipler na antenie Polsat News skomentował sprawę tak „Andrzej Duda powiedział nieprawdę, jest jedną z osób, które powtórzyły nieprawdę, powiedziały nieprawdę dotyczącą Janusza Korwin-Mikkego. W wypowiedzi w ramach wywiadu JKM mówił, że strzelałby do rabusiów, do ludzi którzy chcą siłą, przemocą zabrać pieniądze Polakom. Niektórzy politycy, m.in. Andrzej Duda, ale również jego kolega i popelecznik Piotr Duda przekręcili słowa Janusz Korwin-Mikkego i zamienili słowa rabusiów na górników. W ten sposób wyszła podła, wstrętna wypowiedź, że strzelałby do górników. Naszym zdaniem Andrzej Duda powinien przeprosić za te słowa, powinien się z nich wycofać i jako pierwszy powinien być tym, który poniesie konsekwencje mówienia nieprawdy, manipulowania, później będzie Piotr Duda i inne osoby które powtarzały tę szkalującą wypowiedz.

Dopytywany Wipler powiedział, iż w ramach zadośćuczynienia sztab JKMa będzie oczekiwał, że Andrzej Duda wesprze stowarzyszenie zajmujące się pomocą dla rodzin górników poszkodowanych w wypadkach górniczych.

ds, źródło: Polsat News

obrazki: wikipedia, facebook

Zobacz również