Duda opublikował zdjęcie. Wszyscy komentują jego koszulkę

Duda opublikował zdjęcie. Wszyscy komentują jego koszulkę

Andrzej Duda lubi publikować nowe zdjęcia na swoim koncie na Instagramie. Chce pokazać, że jest nowoczesnym prezydentem i pragnie trafić do wszystkich wyborców. Polityk opublikował więc nowe, okolicznościowe zdjęcie, a wszyscy komentują jego niespodziewany strój.

Duda znany jest z tego, że aktywnie spędza czas, również w Internecie. Bardzo często udziela się na Twitterze czy Instagramie. Dzieli się swoimi przemyśleniami oraz zdjęciami z różnych okazji, np. ze Świąt Bożego Narodzenia. Przy okazji bardzo ważnej dla Polski rocznicy prezydent postanowił ją uczcić. Polacy mają to do siebie, że nawet w niedoli potrafimy walczyć o swoje i przeciwstawić się wrogom, mimo nikłej nadziei na wygraną. Powstanie styczniowe, listopadowe, powstania śląskie, warszawskie. Wszystkie niestety przegraliśmy, ostatnie było najtragiczniejsze w skutkach.

Udane powstania

Były jednak takie chwile, kiedy to udało nam się odzyskać wolność mimo wielkiego ucisku. To w Wielkopolsce dwukrotnie zwyciężono okupanta i wywalczono niepodległość. Raz, kiedy to Napoleon przybył na ziemie polskie i utworzono Księstwo Warszawskie, i ostatni raz 27 grudnia 1918 roku. Tysiące Polaków z zaboru Pruskiego stanęło do walki z Niemcami. Przybycie do Poznania Ignacego Paderewskiego zainicjowało całą walkę i okazało się, że nasze dążenia niepodległościowe są silniejsze niż broń okupanta.

Duda w nowej koszulce

Z tej to też okazji wczoraj odbył się koncert poświęcony pamięci powstania wielkopolskiego. Również prezydent Andrzej Duda nie omieszkał zaznaczyć, że i on czci pamięć tego wydarzenia. Na swoim Instagramie wstawił nowe zdjęcie w patriotycznej koszulce. Na sobie ma szary t-shirt z napisem "Powstanie Wielkopolskie" i poniżej datą jego trwania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niektórzy internauci są zachwyceni najnowszym zdjęciem prezydenta. Mówią, że ich prezydent jest patriotą i wspiera polską markę, gdyż ma na sobie koszulkę z firmy "Red is Bad". W swojej szafie ma kilka właśnie takich t-shirtów, które zakłada na stosowne okazje. Wielu jednak się z niego śmieje. Internauci piszą, iż prezydent mocno przytył oraz założył koszulkę marki, która produkuje ubrania dla nacjonalistów oraz sprzedaje śpioszki w moro i z polską flagą. duda Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Morawiecki w końcu się przyznał. Pełna kompromitacja
  2. Patryk Jaki odejdzie z obozu PiS? Ma już dość 
  3. Donald Tusk prosi o pomoc finansową. Ona musi wygrać z rakiem 
  4. Dorota Wellman: Pochodzenie gwiazdy powodem ataków prawicy
  5. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News