Co się dzieje? Duda MUSI przerwać pracę

Co się dzieje? Duda MUSI przerwać pracę

Opinia publiczna jest zadziwiona! Andrzej Duda będzie prawdopodobnie zmuszony przerwać pracę, gdyż jest już bardzo zmęczony i wyczerpany.

Jak powszechnie wiadomo, największą pozapolityczną pasją prezydenta są oczywiście narty. Duda wyjeżdża w góry zawsze, kiedy ma wolną chwilę, jednak ma się to zdarzać coraz rzadziej. W rozmowie z prezydenckim ministrem, Pawłem Muchą dziennikarze "Rzeczpospolitej" zapytali wiec, ile czasu głowa państwa spędziła na stoku. Odpowiedź zdecydowanie zadziwiła opinię publiczną.

Duda jest już wyczerpany

- Takich dni jest stanowczo za mało. Byłoby dobrze, gdyby Andrzej Duda znalazł więcej dni na odpoczynek. Prezydent jest bardzo zapracowany i jest jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie znam - stwierdził stanowczo współpracownik Dudy. ZOBACZ TAKŻE: Będzie się działo. Wyciekła tajna instrukcja ws. Smoleńska

Jaką decyzję podejmie polityk?

Czas pokaże, czy prezydent rzeczywiście zastosuje się do zalecenia Muchy i zdecyduje na dłuższy urlop. Prawdopodobnie mogłoby to bowiem pozwolić mu na dużo bardziej wydajną pracę. Z drugiej strony zapewne prezydenckie wakacje staną się powodem do wzmożonych kpin ze strony przeciwników głowy państwa. ZOBACZ TAKŻE: Co on narobił? Cała Turcja chce zlinczować Donalda Tuska. „Ty gnoju!”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News