Ostatnie poczynania prezydenta Andrzej Dudy przysporzyły mu zarówno nowych zwolenników, jak i przeciwników. Ci drudzy nie zostawiają na nim suchej nitki.

Do tego grona należy Jerzy Targalski, który uważa, że prezydent zdradził obóz „dobrej zmiany”. Jego zdaniem jeszcze tego pożałuje.

Andrzej Duda srebrny łańcuszek, który go łączył z Jarosławem Kaczyńskim, zerwał. W zamian wybrał nałożone przez bezpiekę solidne, niemieckiej roboty dyby – stwierdził prawicowy publicysta.

Twierdzi również, że obecny prezydent niczym nie różni się od swoich poprzedników. Wetując ustawy Prawa i Sprawiedliwości stanął po drugiej stronie barykady. Nadał Dudzie nowe, komunistyczne przezwisko – strażnik uzbekistanu.

Moim prywatnym zdaniem Andrzej Duda właśnie stał się strażnikiem ubekistanu, zajmując miejsce po Bronisławie Komorowskim. Chodzi bowiem o to, by ubekistan miał pełną kontrolę nad wojskiem, którą zaczął systematycznie tracić. Postanowił przejść do odebrania tego, co się w ciągu ostatnich dwóch lat ubekistanowi wymknęło – grzmiał w Telewizji Republika Jerzy Targalski.

źródło: wiadomosci.dziennik.pl

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w&t=2s

...

Zobacz również