Duda: Jestem wybuchowym wampirem, palę papierosy
Wiadomości Pikio - 30 Maja 2015

Duda: Jestem wybuchowym wampirem, palę papierosy

Andrzej Duda, prezydent elekt, zapowiada, że Polaków w przeciwieństwie do poprzednich 5 lat czeka prezydentura spełnionych obietnic. Czy tak się stanie, dowiemy się już wkrótce. Jak się okazuje, Duda ma nie tylko inne plany niż Bronisław Komorowski, ale i charakter. 

Duda jest przekonany, że będzie miał siły, ponieważ jest energetycznym wampirem. Obiecuje, że zrobi wszystko, by zapisać się na kartach historii jako głowa państwa, która "przywróciła Polakom godność". Duda stara się kontrolować swój wybuchowy charakter. Od lat jest uzależniony od palenia papierosów. Nienawidzi, gdy politycy składają obietnice, a potem ich nie dotrzymują. Przypomnijmy, że Duda obiecał między innymi złożenie ustawy o podniesieniu kwoty wolnej od podatku, o obniżeniu wieku emerytalnego oraz gwarantującą każdej biednej rodzinie 500 złotych na dziecko. Duda twierdzi, że jest człowiekiem oszczędnym, ale tylko w stosunku do swojej osoby. Nigdy nie skąpił grosza dla żony czy córki. Jest fanem literatury politycznej i kryminałów, aczkolwiek w liczbie przeczytanych książek nigdy nie doścignie swojej żony.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: sfora.plDuda jest przekonany, że będzie miał siły, ponieważ jest energetycznym wampirem. Obiecuje, że zrobi wszystko, by zapisać się na kartach historii jako głowa państwa, która "przywróciła Polakom godność". Duda stara się kontrolować swój wybuchowy charakter. Od lat jest uzależniony od palenia papierosów. Nienawidzi, gdy politycy składają obietnice, a potem ich nie dotrzymują. Przypomnijmy, że Duda obiecał między innymi złożenie ustawy o podniesieniu kwoty wolnej od podatku, o obniżeniu wieku emerytalnego oraz gwarantującą każdej biednej rodzinie 500 złotych na dziecko. Duda twierdzi, że jest człowiekiem oszczędnym, ale tylko w stosunku do swojej osoby. Nigdy nie skąpił grosza dla żony czy córki. Jest fanem literatury politycznej i kryminałów, aczkolwiek w liczbie przeczytanych książek nigdy nie doścignie swojej żony.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
źródło: sfora.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News