Chociaż z perspektywy obywatela może się to wydawać wręcz zabawne, Andrzej Duda oraz Beata Szydło znów ponoć podpadli Jarosławowi Kaczyńskiemu. Tym razem punktem spornym okazała się wizyta Donalda Trumpa w Polsce. Jeśli pogłoski te rzeczywiście są prawdziwe, spodobają się bez wątpienia wszystkim fanom „Ucha Prezesa”.

Podczas wizyty Trumpa w Polsce, prezydent oraz premier cieszyli się większą popularnością niż prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Gdy Beata Szydło lub Andrzej Duda zdobywają zbyt duże poparcie społeczne, najczęściej są za to karceni. Tak stało się w przypadku premier, kiedy to nie wystąpiła osobiście na kongresie PiS, mimo bardzo szczególnego stanowiska państwowego, które zajmuje. Po wizycie Donalda Trumpa jej sytuacja raczej się nie polepszyła.

Kiedy Beata Szydło oraz Andrzej Duda wraz z prezydentem Stanów Zjednoczonych pojawili się na pl. Krasińskich, aby posłuchać jego przemówienia, tłum chętnie skandował ich nazwiska.

Sam prezes Kaczyński nie spotkał się jednak z tak ciepłym odbiorem społecznym. Sejmowe plotki mówią więc o tym, że polityk nie był zbyt zadowolony z przebiegu wydarzenia. Prezydent i premier znów za to ponoć podpadli, chociaż w teorii ich popularność powinna przecież cieszyć szefa PiS.

...

Zobacz również