TOMASZ KOMENDA
Redaktor - 24 Czerwca 2018

Widzowie płaczą po szczerym wyznaniu w DDTVN! Polacy stworzyli Komendzie piekło, jego koszmar trwa

Gościem dzisiejszego programu śniadaniowego DDTVN był Tomasz Komenda. Widzom trudno opanować emocje po tym, co usłyszeli z ust skrzywdzonego przez wymiar sprawiedliwości człowieka. Jego koszmar trwa, a odpowiedzialni za to są Polacy, którzy go publicznie linczują. 

Sprawa Tomasza Komenda, który został niesłusznie skazany za gwałt i morderstwo 15-latki, poruszyła miliony Polaków. Mężczyzna wyszedł z więzienia po 18 latach koszmaru, jaki stworzyli mu osadzeni z nim przestępcy. W zakładzie karnym nie było litości dla osób z wyrokiem za pedofilię i morderstwo.

Tomasz Komenda opowiedział o fali hejtu z jaką się spotyka

Tomasz Komenda wyszedł z więzienia w marcu i uczy się żyć na nowo. Mężczyzna myślał, że będzie mu łatwiej powrócić do normalnego życia. Niestety, jego koszmar trwa, a winni tego są Polacy, którzy dopuszczają się publicznego linczu na nim. Komenda opowiedział dzisiaj , że czuje się niesamowicie pokrzywdzony i bardzo bolą go słowa, które o sobie czyta w Internecie. Polacy piszą, że w więzieniu wcale na pewno nie miał tak źle, jak opowiada. Obrażają go i wypominają, że przez 18 lat żył na koszt podatników, którzy płacili za jego utrzymanie i wyżywienie. Linczują go za to, że teraz z budżetu państwa dostanie sowite odszkodowanie. Mężczyzna przyznał, że czyta o sobie te opinie, przez co trudniej jest mu powrócić do normalnego życia. Powiedział, że te słowa sprawiają mu niesamowity ból i przykrość. Hejt jaki go spotyka jest głównym powodem jego przeciągającej się kuracji z psychologiem.

Widzowie płaczą po DDTVN

Słowa Tomasza Komendy wywołały niesamowicie skrajne emocje. Wielu widzom, którzy obserwują sprawę skrzywdzonego przez wymiar sprawiedliwości człowieka, trudno jest uwierzyć w bestialstwo Polaków. - To się w głowie nie mieści! To nie ludzie, to bestie! Jak można coś takiego powiedzieć? Płaczę - czytamy w internecie. - Kim trzeba być, żeby coś takiego pisać w internecie? Myślicie, że sam się do tego więzienia wsadził, żeby prowadzić wygodne życie? Zmarnowali mu najlepsze lata jego młodości, tego nikt mu nie zwróci! - piszą oburzeni widzowie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor Polsatu chciałby o tym zapomnieć. W szale alkoholowym groził policji i sąsiadom. „Stara k*rwo, śpij”
  2. Wojna wokół Kaczyńskiej! Marta rozdarta, ojciec jej dziecka wściekły
  3. Miłosny horoskop na lato dla Panny
ZAMIANA
zenek_martyniukNikt nie wiedział tego o Zenku Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
thylane_blondeauKiedyś była "najpiękniejszą dziewczynką świata"... Jak wygląda teraz? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News