Dla głównego wydania „Wiadomości TVP” jest tylko czterech kandydatów na prezydenta, reszta się nie liczy.

W materiale emitowanym 9 lutego ponownie przygotowano materiały na temat kampanii prezydenckiej. Pierwszy z nich dotyczył wezwań do debat pomiędzy kandydatami, drugi zaś pozostałym osobom, które marzą o tym urzędzie.

Telewizja zaprezentowała kandydatów wystawionych przez PO (Bronisław Komorowski), PiS (Andrzej Duda), PSL (Adam Jarubas) i SLD (Magdalena Ogórek). W materiale pojawił się również Andrzej Celiński z Partii Demokratycznej, który wyraził poparcie dla Bronisława Komorowskiego. Jak twierdzi, tylko on jest godzien sprawowania tej funkcji.

W drugim materiale pokazano „outsiderów”, którym marzy się zdobycie 100 000 podpisów. W podobnym tonie przedstawiły również Fakty TVN. Jako jedyny pluralistyczny portal od prawicy do lewicy, bez linii redakcyjnej, postanowiliśmy zorganizować debaty pomiędzy „outsiderami”. Dla nas liczy się przede wszystkim pluralizm w mediach.

Przypominamy więc o pozostałych kandydatach: Janusz Korwin-Mikke, Paweł Kukiz, Waldemar Deska, Anna Grodzka, Jacek Wilk, Marian Kowalski, Grzegorz Braun i Janusz Palikot.

źródło: jednymzdaniem.pl
fot. Wikipedia

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.