Drawsko Pomorskie: Rodzice torturowali dzieci tak brutalnie, że utajniono rozprawę

Drawsko Pomorskie: Rodzice torturowali dzieci tak brutalnie, że utajniono rozprawę

Ci rodzice to wyjątkowi zwyrodnialcy. Tak szokującego przykładu dręczenia dzieci przez rodziców jeszcze nie było. Sędziowie musiał utajnić rozprawę.

Obrzydliwe bestialstwo to eufemizm na to co stało się w Drawsko Pomorskim. Okrutność rodziców-katów sięgnęła takiego poziomu, iż sędzia zdecydował się na utajnienie rozprawy.

Sędzia utajnia rozprawę

ZOBACZ TAKŻE: Ty sk*rwysynu! Oddawał dzieci w opiekę pedofilów. "Po seksie lepiej się nimi troszczą" - Opis zawarty w zarzutach jest w ocenie sądu na tyle drastyczny, że sprzeciwia się, aby nawet odczytanie zarzutów przez prokuratora było jawne. Doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spraw powoduje, że właśnie ujawnianie takich drastycznych okoliczności na rozprawie niejednokrotnie ujemnie odbijało się na dobru małoletnich uczestników postępowania, a sąd ma na uwadze przede wszystkim ich dobro - powiedział sędzia Waldemar Katzig. Kulisy sprawy, które wyciekły są piekielnie porażające. To co rodzice robili ze swoimi dziećmi jest czymś zupełnie nieludzkim. Kaci to mało powiedziane.

Rodzice torturowali dzieci, przerażające szczegóły

ZOBACZ TAKŻE: Nie damy tego ukryć! Opiekunki torturowały dzieci z autyzmem Zwyrodnialcy rzucali dziećmi o ścianę, przetrzymywali je w zlodowaciałej wodzie, gwałcili i zmuszali do jedzenia surowego mięsa. Akt bestialstwa sięgnął tego poziomu, iż rodzice-bestie oskarżeni zostali o usiłowanie zabójstwa. Grozi im dożywocie. Nawet najdotkliwsza kara nie cofnie jednak fatalnych wspomnień małych, bezbronnych ofiar. Dzieci prawdopodobnie będą mieć traumę do końca życia. Cała sprawa wydała się, gdy młodszy z chłopców wylądował w szpitalu. Lekarze odkryli na ciele dziecka ślady po brutalnej przemocy. Medycy odkryli uszkodzenia na genitaliach, zobaczyli też na ciele chłopca ślady po gaszeniu papierosów. Marcel, bo tak na imię ma chłopiec, ma również na palcach ślady po ranach ciętych. Źródło: interia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News