Michał Kamiński, polityk związany najpierw z Prawem i Sprawiedliwością, potem z Platformą Obywatelską, a aktualnie z Unią Europejskich Demokratów, ujawnił dzisiaj w rozmowie z mediami, co stoi za drastyczną zmianą jego wyglądu. 

Michał Kamiński to dla wielu kontrowersyjna postać, głównie ze względu na radykalną zmianę frontu tj. z Prawa i Sprawiedliwości przeszedł do wrogiej formacji – Platformy Obywatelskiej. Polityk tłumaczy to w ostatnim wywiadzie tym, że nie mógł pogodzić się z ewolucją formacji Kaczyńskiego w stronę skrajnej prawicy.

Oprócz czysto politycznych tematów, w czwartkowej rozmowie poruszono kwestię drastycznej zmiany wyglądu Kamińskiego. Jak wyjawił polityk, za poważną utratą wagi stoi konkretny powód – zagrażający nawet jego życiu.

Ja jestem chory. I w związku z tym, że jestem chory na cukrzycę… to jest nielekka cukrzyca. Muszę dbać o to, co jem i piję, o sportowy tryb życia. Bardzo dbam o to żeby jeść rzeczy, które nie mają cukru – wyjawił polityk.

I tym wszystkim, którzy się tym interesują… jedni z nadzieją, że za chwilę mnie nie będzie… nie wiadomo. Mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyję – dodał Kamiński.

...

Zobacz również