Drastyczna zmiana wyglądu Kamińskiego. "Mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyję" (video)

Drastyczna zmiana wyglądu Kamińskiego. "Mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyję" (video) Źródło: fot. facebook.com/fakt24

Michał Kamiński, polityk związany najpierw z Prawem i Sprawiedliwością, potem z Platformą Obywatelską, a aktualnie z Unią Europejskich Demokratów, ujawnił dzisiaj w rozmowie z mediami, co stoi za drastyczną zmianą jego wyglądu. 

Michał Kamiński to dla wielu kontrowersyjna postać, głównie ze względu na radykalną zmianę frontu tj. z Prawa i Sprawiedliwości przeszedł do wrogiej formacji - Platformy Obywatelskiej. Polityk tłumaczy to w ostatnim wywiadzie tym, że nie mógł pogodzić się z ewolucją formacji Kaczyńskiego w stronę skrajnej prawicy. Oprócz czysto politycznych tematów, w czwartkowej rozmowie poruszono kwestię drastycznej zmiany wyglądu Kamińskiego. Jak wyjawił polityk, za poważną utratą wagi stoi konkretny powód - zagrażający nawet jego życiu. - Ja jestem chory. I w związku z tym, że jestem chory na cukrzycę... to jest nielekka cukrzyca. Muszę dbać o to, co jem i piję, o sportowy tryb życia. Bardzo dbam o to żeby jeść rzeczy, które nie mają cukru - wyjawił polityk. - I tym wszystkim, którzy się tym interesują... jedni z nadzieją, że za chwilę mnie nie będzie... nie wiadomo. Mam nadzieję, że jeszcze trochę pożyję - dodał Kamiński.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News