Dramatyczny apel ojca Meghan Markle. Córka mu tego nie wybaczy

Dramatyczny apel ojca Meghan Markle. Córka mu tego nie wybaczy Źródło: fot. YouTube

Dramatyczny apel ojca Meghan Markle może po raz kolejny zniszczyć dobry nastrój księżnej Sussex. Choć Meghan zerwała kontakty z ojcem już dawno temu, ten znowu próbuje wybić się na sławie córki. Tym razem szantażuje młodą kobietę własną śmiercią.

Thomas Markle jest dla swojej córki, księżnej Meghan Markle, wielkim zmartwieniem. Kobieta, która od kilku miesięcy należy do brytyjskiej rodziny królewskiej, nie utrzymuje kontaktu z ojcem oraz siostrą już od dawna. Ci jednak nieustannie próbują wybić się na popularności Meghan. Siostra zamierza wydać książkę o życiu w cieniu księżnej, natomiast jej ojciec cały czas grozi Meghan własną śmiercią. Kilka dni temu znów się odezwał. Córka nie wybaczy mu tej kompromitacji.

Ojciec Meghan Markle znowu atakuje. "Lepiej żebym umarł"

Ojciec Meghan denerwuje się tym, że nie będzie jej mógł złożyć życzeń urodzinowych, ponieważ nie ma do niej aktualnego numeru telefonu. Żali się dziennikarzom, że ta nie ułatwia mu sprawy. - 4 sierpnia są jej urodziny. Chcę jej wysłać kartkę. Ale jeśli wyślę jej kartkę na adres Pałacu Kensington lub gdziekolwiek teraz mieszka, będzie tylko jedną z tysięcy. Meghan prawdopodobnie nigdy jej nie zobaczy - rozpacza Thomas Markle. Poprzez media straszy również córkę swoją potencjalną śmiercią. Mówi jej, że nie jest najmłodszy i może umrzeć w każdej chwili. Czy tak jednak powinien zachowywać się dobry, troskliwy ojciec? Meghan nie chce reagować na jego zaczepki, zwłaszcza, że przez tyle lat nie miała z nim dobrej relacji. - Mam szczęście, że jeszcze żyję. Mężczyźni w mojej rodzinie rzadko żyją więcej niż 80 lat, więc będę zaskoczony, jeśli będę miał kolejne 10 lat. Mógłbym umrzeć jutro. Może byłoby łatwiej dla Meghan, gdybym umarł - rozpacza ojciec.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak JUŻ TAK NIE WYGLĄDA. Co on zrobił?
  2. Kaczyńska ODLECIAŁA, zaatakowała swoich sojuszników. Co na to prezes?
  3. Rodowicz musi milczeć! Jeśli zdradzi szczegóły, zostanie ukarana
  4. Pilne! Wydano bezpodstawną decyzję o zabiciu kilkudziesięciu jeleni i saren z zagrody!
fot. Flickr Śluby gwiazd w 2018 roku Instagram.com/kensingtonroyal fot. Flickr
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News