Bycie dzieckiem celebrytów nie jest łatwe i może powodować znaczne problemy. Przekonała się o tym córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin, Pola. Według jej rodziców ma stalkera i to takiego, który nieustannie jej grozi.

Na facebookowym profilu Kingi Rusin pojawił się obszerny wpis, informujący opinię publiczną, o fakcie napastowania ich córki przez tajemniczego mężczyznę. Tzw. stalker ma wysyłać do niej wiadomości informując, że posiada dokumenty, które mogą zaszkodzić jej i jej rodzicom.

Rusin pisze, iż wszystko to są groźby karalne. Dodaje też, że córka przez całe zamieszanie nie może normalnie funkcjonować. Kobieta sugeruje także, że wszystko spowodowane jest względami politycznymi, gdyż jak wiadomo, Tomasz Lis jest bardzo aktywnym politycznie dziennikarzem. Rodzice Poli zapowiadają też walkę o dopadnięcie szantażysty.

– Nasza córka Pola Lis jest od jakiegoś czasu w ohydny sposób szantażowana ujawnieniem do publicznej wiadomości spreparowanych, nieprawdziwych dokumentów i maili. Z ich treści wynika, że celem jest zniszczenie reputacji nie tylko jej, ale całej naszej rodziny. Być może motywacją są względy polityczne. Szantażysta posuwa się do gróźb karalnych i niemoralnych żądań, zakłóca jej spokój, wpędza w psychozę strachu i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Posługuje się nieprawdziwym ip i loguje z serwerów zarejestrowanych w różnych miejscach świata. Pomimo stosowanych przez niego taktyk nie spoczniemy, póki go nie znajdziemy i nie zostanie ukarany – fragment oświadczenia Lisa i Rusin.

źródło: Facebook.pl

Jak wyglądała Marta Kaczyńska w dzieciństwie? 10 interesujących faktów z jej życia

Czy to najseksowniejsze polskie bliźniaczki? Robią prawdziwą furorę w świecie fitnessu!

...

Zobacz również