Dramatyczny apel dziennikarki TVN. Prosi o modlitwę, fani są podzieleni

Dramatyczny apel dziennikarki TVN. Prosi o modlitwę, fani są podzieleni

TVN pozwolił jej na dziennikarskie wybicie się. Ostatni wpis bardzo zaniepokoił jej fanów. Prowadząca śniadaniowego programu Dzień dobry TVN napisała na Facebooku dramatyczny apel. Publika podzieliła się po jej prośbie o modlitwę. Jedni łączą się w trosce, zdaniem innych apel jest wyraźnie przesadzony.

TVN tworzą przede wszystkim charakterni prowadzący. Jedną z nich jest dziennikarka Katarzyna Olubińska, która przygotowuje materiały do porannego programu.

Prowadząca Dzień dobry TVN uwięziona na morzu. Prosi fanów o modlitwę

Prowadząca upublicznia swoje religijne podejście w mediach społecznościowych. Nie wstydzi się mówić w świecie pełnym komercji i żądzy zysku o przesłaniach płynących z wiary. 39-latka jest autorką książki i bloga "Bóg w wielkim mieście", udziela się też w cyklach "Kobieta w religiach świata". Dziennikarka znalazła się wczoraj w wielkich opałach. Dowiedzieliśmy się tego z informacji, którą udostępniła na profilu swojej religijnej inicjatywy na Facebooku. Olubińska opowiedziała fanom, że znajduje się na promie, który nie może przycumować do portu z powodu sztormu.

Dramatyczny apel przez Facebooka

Na zdjęciu widzimy kolorowy różaniec, z napisem "Medjugorie" (miejsce objawienia się św. Maryi, miejscowość w Chorwacji). Pod fotografią pojawił się dramatyczny apel. - Jestem uwięziona przez sztorm na morzu u wybrzeży Szwecji na polskim promie razem z innymi pasażerami. Mieliśmy dopłynąć dziś o 12 w południe, ale wiemy już, że przynajmniej do jutra do 12 to się nie uda – napisała wczoraj Olubińska. Zaapelowała jednocześnie o modlitwę zdając się w tej trudnej sytuacji na Boga. Pod jej postem pojawiło się wiele słów wsparcia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Bardzo mi przykro, ze spotkało Panią coś takiego. Ja się tylko zastanawiam kto tym ludziom kazał wypłynąć! Oby tylko na strachu się skończyło - napisał jeden z obserwujących fanpage "Bóg w wielkim mieście". Niektórzy łączą się w modlitwie za uwięzioną na wodach Bałtyku dziennikarką TVN. - Kiedy fale mórz chcą porwać mnie, z Tobą wzniosę się, podniesiesz mnie, Panie Królem tyś wzburzonych mórz, ja ufam Ci ty jesteś Bóg - pisze inny z internautów.

Krytyka dziennikarki. Za koloryzowanie i "sianie paniki"

W sprawie dziennikarki pojawia się jednak sporo głosów krytyki. Część fanów jest zirytowana faktem, że Olubińska dzieli się swoimi przeżyciami mieszając w to sprawę wiary. - I na fejsie siedzisz? Skoro masz internet to chyba nie jest tak źle... Matko, jaka atencja. Sztorm na morzu, raczej normalna rzecz. Po co to siać panikę - czytamy. Inni widzą w tym wpisie niepotrzebne dramatyzowanie w sytuacji, w której nie jest to potrzebne. - Nie ma co przeżywać. Ja co tydzień pływam z Gdańska do Nynashamn i raz jest sztorm. A raz nie ma. Silniejszy lub słabszy. Nic się nie stanie prócz tego, że trudno będzie zachować równowagę - czytamy dalej. Zaangażowanej w wiele kościelnych przedsięwzięć dziennikarce DDTVN życzymy zdrowia i jak najszybszego powrotu na ląd.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsające doniesienia o twarzy DDTVN. Dopiero urodziła, a wydarzył się dramat!
  2. Największy gwiazdor DDTVN pokazał zdjęcie z młodości! "Taki polski Johnny Depp"
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Nowa polska Top Model zrobiła w DDTVN coś nieoczekiwanego! Fani w szoku
Następny artykuł