Dramatyczne wyznanie gwiazdy Polsatu. Lekarze rozłożyli ręce

Dramatyczne wyznanie gwiazdy Polsatu. Lekarze rozłożyli ręce Źródło: fot. Instagram

Dziennikarka i prezenterka telewizji Polsat opowiedziała o dramatycznej historii swojego życia. Po wypadku samochodowym, w którym mocno ucierpiała, lekarze rozłożyli ręce. Bolesna historia wciąż ją dotyka, jednak dziś postanowiła opowiedzieć o niej dokładnie.

Wypadek samochodowy Karolina Szostak przeżyła w wieku 15 lat. Sama opowiada "to była totalna głupota". Jechała ze znajomymi, ścigała się z samochodem jadącym obok. Lekkie stuknięcie drugiego samochodu spowodowało, że wypadli na pas zieleni, prosto w słup, który wbił się w środek samochodu. Obrażenia Karoliny były krytyczne.

Gwiazda stacji Polsat: "Mama nie mogła sobie tego wybaczyć"

Jej mama nie mogła wybaczyć sobie, że puściła ją wtedy z koleżankami na przejazd. - To był wieczór, gdy byłam u koleżanki… Ona nie mogła sobie bardzo długo wybaczyć tego, ze pozwoliła mi wracać z koleżanką samochodem, którym już nie dojechałam do domu, a nie przyjechała po mnie sama - zdradziła w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie "Demakijaż" Jej mama w szpitalu dowiedziała się, w jakim stanie jest Karolina. Wymagana była operacja. Mama czekała aż 11 godzin by dowiedzieć się, czy jej córka przeżyje. Po operacji również pozostawała wątpliwość czy dziewczyna w ogóle się obudzi. Lekarze zrobili, co mogli, jednak nie byli pewni, czy dziennikarka to przeżyje, nie dawali jej matce większych szans. - Operacja trwała 10-11 godzin, więc moja mama bardzo długo czekała. Lekarz, który wyszedł po operacji jakiś dużych rokowań na moją sprawność i funkcjonalność nie dawał. To było też coś co uderzyło moją mamę. To był bardzo trudny moment w jej życiu. Potem było oczekiwanie na to czy się obudzę, kiedy się obudzę, w jakim stanie będę i tak dalej. To był cały proces, który przetrwałam dzięki niej - wspomina Karolina Szostak. Teraz gwiazda jest dużo bardziej ostrożna na drodze. Wiele lat przekonywała swoją mamę, że to, co się wydarzyło, nie jest w żadnym stopniu jej winą. Matka jednak nie może zapomnieć tragicznych wydarzeń - to był dla niej bardzo trudny czas. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wojna w TVP! Dziennikarze publicznie zmieszali z błotem legendę polskiej telewizji
  2. Lincz na ciężarną gwiazdę TVN! "Kobieta w ciąży powinna się szanować"
  3. Porzucone i przerażone. Historia tych dwóch kulek jest niewiarygodna
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News