Smutne wydarzenia w rodzinie Kwaśniewskich. "Serce mi pękło"

Smutne wydarzenia w rodzinie Kwaśniewskich. "Serce mi pękło" Źródło: fot. instagram.com

Smutna wiadomość w rodzinie Kwaśniewskich. Na swoim profilu na Instagramie córka byłej pary prezydenckiej podzieliła się bardzo osobistą informacją. Fani łączą się się w smutku.

Ola Kwaśniewska, córka jednej z najbardziej wpływowych par polskiej polityki Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich, na językach mediów jest prawie codziennie. Zwykle prezentujemy zaskakujące szczegóły z jej życia i ciekawostki. Rzeczy, które swoją energia poprawiają nam dzień. Dziś Ola podzieliła się z fanami smutną nowiną, umarł jej piękny owczarek niemiecki o imieniu Kleks. Jak sama napisała dzień wcześniej, trafił na stół operacyjny, niestety nie przeżył. - Kochani, błagam, trzymajcie kciuki za Kleksia! Jest na stole operacyjnym, nie wiadomo czy przeżyje.. Chcę wierzyć w siłę dobrych myśli... - napisała na swoim Instagramie. Jej wiadomość od razu wywołała empatyczną reakcję fanów, którzy natychmiast dali jej potrzebne wsparcie. - Trzymamy ! Nasz tez wyszedł ze stanu agonalnego po ciężkiej operacji. To silne psy. - usłyszała w odpowiedzi. - Będzie dobrze! Sama mam 14letniego owczarka i też martwię się o nią każdego dnia.. Kleksiu da radę! Przesyłam dużo, dużo pozytywnych myśli! - dodała kolejna internautka. - Wszystkie kciuki w naszym domu są zaciśnięte. Psijaciele ślą duuużo energii. Czekamy na dobre wieści i ślemy Wam nasze moce❤️. - pisali kolejni.

 Ola Kwaśniewska przeżywa stratę

Niestety ze względu na niepowodzenie operacji, pies nie przeżył, a następnego dnia Ola Kwaśniewska musiała podzielić się smutną informacją: - Nie udało się.. Serce rozpadło mi się na milion kawałków.. Żegnaj słodziaku.. ❤️? - napisała żegnając się z przyjacielem. Ponownie wsparcie fanów okazało się nieprzecenione. - Ja również rok temu zostałam zmuszona do najgorszej decyzji życiowej spowodowanej choroba psa, jedynym lekarstwem jest nowy piesek kiedyś ktoś mi tak powiedział nie wierzyłam a jednak się przekonałam na własnej skórze po za tym może ktoś uzna mnie teraz za wariatkę ale czuje jak by w nowym piesku była dusza tamtego ... dużo sił życzę .. czas pomoże ... a pamięć pozostanie - pisali fani Kwaśniewskiej. - Trzymaj się kobieto.Takie momenty są cholernie bolesne . Myślę, że Twój psiak miał wspaniałe życie i staraj się tylko w ten sposób w tej chwili o tym myslecmyśleć .pozdrawiam - dodała kolejna internautka. - Bardzo mi przykro!!!!20 dni temu odszedł mój najukochańszy przyjaciel,miłośc mojego życia-także owczarek niemiecki.Niespodziewanie.Łączę sie w bólu!Moje serce krwawi,rozpadlo sie na atomy.? - napisała inna fanka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Duże jędrne piersi rozrywały ogromny dekolt. Ola Kwaśniewska nową ikoną seksu?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jolanta Kwaśniewska ujawnia! Chodzi o ogromne pieniądze PRZECZYTAJ TAKŻE: Bestie! Nastolatki spaliły żywcem szczeniaki, filmik wstawiły do sieci.

Ola Kwaśniewska fot. instagram Ola Kwaśniewska fot. instagram.com Ola Kwaśniewska fot. instagram.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News