Smutna wiadomość w rodzinie Kwaśniewskich. Na swoim profilu na Instagramie córka byłej pary prezydenckiej podzieliła się bardzo osobistą informacją. Fani łączą się się w smutku.

Ola Kwaśniewska, córka jednej z najbardziej wpływowych par polskiej polityki Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich, na językach mediów jest prawie codziennie. Zwykle prezentujemy zaskakujące szczegóły z jej życia i ciekawostki. Rzeczy, które swoją energia poprawiają nam dzień. Dziś Ola podzieliła się z fanami smutną nowiną, umarł jej piękny owczarek niemiecki o imieniu Kleks. Jak sama napisała dzień wcześniej, trafił na stół operacyjny, niestety nie przeżył.

– Kochani, błagam, trzymajcie kciuki za Kleksia! Jest na stole operacyjnym, nie wiadomo czy przeżyje.. Chcę wierzyć w siłę dobrych myśli… – napisała na swoim Instagramie.

Jej wiadomość od razu wywołała empatyczną reakcję fanów, którzy natychmiast dali jej potrzebne wsparcie.

– Trzymamy ! Nasz tez wyszedł ze stanu agonalnego po ciężkiej operacji. To silne psy. – usłyszała w odpowiedzi.

– Będzie dobrze! Sama mam 14letniego owczarka i też martwię się o nią każdego dnia.. Kleksiu da radę! Przesyłam dużo, dużo pozytywnych myśli! – dodała kolejna internautka.

– Wszystkie kciuki w naszym domu są zaciśnięte. Psijaciele ślą duuużo energii. Czekamy na dobre wieści i ślemy Wam nasze moce❤️. – pisali kolejni.

 Ola Kwaśniewska przeżywa stratę

Niestety ze względu na niepowodzenie operacji, pies nie przeżył, a następnego dnia Ola Kwaśniewska musiała podzielić się smutną informacją:

– Nie udało się.. Serce rozpadło mi się na milion kawałków.. Żegnaj słodziaku.. ❤️? – napisała żegnając się z przyjacielem.

Ponownie wsparcie fanów okazało się nieprzecenione.

– Ja również rok temu zostałam zmuszona do najgorszej decyzji życiowej spowodowanej choroba psa, jedynym lekarstwem jest nowy piesek kiedyś ktoś mi tak powiedział nie wierzyłam a jednak się przekonałam na własnej skórze po za tym może ktoś uzna mnie teraz za wariatkę ale czuje jak by w nowym piesku była dusza tamtego … dużo sił życzę .. czas pomoże … a pamięć pozostanie – pisali fani Kwaśniewskiej.

– Trzymaj się kobieto.Takie momenty są cholernie bolesne . Myślę, że Twój psiak miał wspaniałe życie i staraj się tylko w ten sposób w tej chwili o tym myslecmyśleć .pozdrawiam – dodała kolejna internautka.

– Bardzo mi przykro!!!!20 dni temu odszedł mój najukochańszy przyjaciel,miłośc mojego życia-także owczarek niemiecki.Niespodziewanie.Łączę sie w bólu!Moje serce krwawi,rozpadlo sie na atomy.? – napisała inna fanka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Duże jędrne piersi rozrywały ogromny dekolt. Ola Kwaśniewska nową ikoną seksu?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jolanta Kwaśniewska ujawnia! Chodzi o ogromne pieniądze
PRZECZYTAJ TAKŻE: Bestie! Nastolatki spaliły żywcem szczeniaki, filmik wstawiły do sieci.

Ola Kwaśniewska
fot. instagram
Ola Kwaśniewska
fot. instagram.com
Ola Kwaśniewska
fot. instagram.com

12 najsławniejszych kotów świata [ZDJĘCIA]


Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.