Dramat Zofii Czerwińskiej. Lekarze rozłożyli ręce, sprawa jest beznadziejna
Patryk Przybyłowski - 2 Września 2018

Dramat Zofii Czerwińskiej. Lekarze rozłożyli ręce, sprawa jest beznadziejna

Zofia Czerwińska przeżywa bardzo ciężkie chwile. Jej stan zdrowia jest bardzo poważny, a mimo to, aktorka nie może uzyskać odpowiedniej pomocy od lekarzy. Nestorka polskiego aktorstwa cierpi na poważne dolegliwości, jej przypadek wydaje się być beznadziejny.

Zofia Czerwińska od dłuższego czasu walczy o swoje zdrowie i możliwość zachowania pełnej sprawności fizycznej. Doświadczona aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna jest trapiona przez powracające nieustannie poważne problemy z kręgosłupem. Sytuacja wydaje się być tym bardziej poważna, że lekarze wydają się być bezsilni.

Zofia Czerwińska potrzebuje operacji, ale lekarze nie chcą się jej podjąć

Aktorka zwierzyła się ostatnio ze swoich problemów zdrowotnych i tego, że nie jest w stanie znaleźć lekarza, który chciałby ją zoperować. Wszyscy rozkładają ręce, żaden nie chce się tego podjąć. - Nie chcą mnie kroić - stwierdza bez ogródek Zofia Czerwińska. - Kości podobno nie wytrzymają śrubek, które mają mi wstawić. Tak twierdzi mój neurochirurg, a ja się z nim zgadzam - opisuje zaistniałą sytuację aktorka. Jak w takim wypadku Zofia Czerwińska jest w stanie dalej funkcjonować na planach filmowych? - Na planie nie odczuwam bólu. Inaczej rozkładam siły niż w domu - odpowiada Czerwińska. Aktorka cały czas podkreśla, że w żadnym stopniu nie zamierza rezygnować z zawodu i chce utrzymać swoją aktywność zawodową na wysokim poziomie. - Właśnie skończyłam zdjęcia do Kiepskich. To jest zawód, który wykonuję od lat, więc nie czuję w pracy dolegliwości. Aktor gra, bo inaczej zwariuje. Mogę zagrać nawet bez rąk i bez nóg. I nikt nie zauważy, że czegoś mi brakuje - powiedziała aktorka z uśmiechem na twarzy.

Czerwińska nigdzie się nie wybiera

Po pierwszych informacjach o stanie zdrowia artystki, pojawiły się doniesienia mówiące, że Czerwińska rozważa przeniesienie się do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. - Usłyszałam gdzieś, że podobno mam się przenieść do Skolimowa. Nie rozważam takiej możliwości. Świetnie czuję się we własnym mieszkaniu. Już sobie załatwiłam opiekę. Jak się ze mną co stanie, to o mnie zadbają. Najlepiej czuję się we własnych czterech ścianach - wyjaśnia doświadczona aktorka.ZOBACZ TAKŻE
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Była partnerką największego gwiazdora TVN. Teraz brutalnie go ośmieszyła
  3. Już niedługo emeryci dostaną dodatkowe pieniądze! Komu się należą i ile?
  4. Violetta Villas jakiej nie znacie. Nowe, szokujące fakty
Beata TyszkiewiczKim był ojciec Beaty Tyszkiewicz? Kto by pomyślał! 10 sekretów z życia aktorkiCzytaj dalej
Ursula AndressDziewczyny Bonda po latach. Wciąż piękne? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News