Dramat Zbigniewa Buczkowskiego. Boi się, że nie starczy mu na chleb

Dramat Zbigniewa Buczkowskiego. Boi się, że nie starczy mu na chleb

Zbigniew Buczkowski wyznał prawdę o swoich zarobkach. Nikt się nie spodziewał się, że tak popularny aktor może mieć problemy z pieniędzmi. Artysta szczerze powiedział też, że boi się o swoją finansową przyszłość.

Buczkowski znany jest z wielu kultowych produkcji: "Ajlawju", "Graczykowie", "Dzień Świra", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" i wielu innych. Każdy widz kojarzy jego twarz. Niestety sława nie zawsze idzie w parze z finansami. Smutną prawdę wyznał sam aktor.

Zbigniew Buczkowski narzeka na niską emeryturę

Zawód aktora ma swoje blaski i cienie. Z jednej strony zarobki znacznie przewyższają polską minimalną płace krajową. Jednakże z drugiej - kiedy kończy się z grą na scenie, różnie bywa z pieniędzmi. - Z emeryturami jest różnie. Zależy jaką kto ma - policjanci, wojskowi mają wysokie. Moja mama miała po mężu pilocie wysoką, więc starczało. Ale ja już wiem, że będę miał bardzo niską. Ale z aktorami tak trochę jest, że właściwie nigdy nie przechodzą na emeryturę. Poza tym my, Polacy, jesteśmy bardzo zaradni. Można przecież robić zakupy w sklepach typu Biedronka. No i dzieci zawsze jakoś rodzicom pomagają - wyznał Buczkowski na łamach Faktu. Aktor nie kryje się z tym, że ma problemy finansowe. Jego emerytura faktycznie nie zapewni mu życia na takim poziomie, na jakim dotąd je prowadził. Jedno jest pewne - luksusy, na które było go stać jeszcze kilka lat temu, stały się częścią przeszłości. Buczkowski boi się wręcz, że w tej sytuacji nie starczy mu na chleb.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmar Kasi Cichopek. „Żebyś PORONIŁA S*KO! Żeby bachor był MARTWY”
  2. NIGDY o nim nie słyszałeś. Ale to on rządzi Polską w imieniu Kaczyńskiego
  3. Szyba pasażerskiego samolotu wypadła w locie! Pilot wyssany przez okno
Źródło: fakt.pl Następny artykuł