Dramat w "Na Wspólnej"! Ogrom cierpienia

Dramat w "Na Wspólnej"! Ogrom cierpienia

"Na Wspólnej" to popularna telenowela stacji TVN. Fani serialu znowu będą rozgoryczeni. Nad Leśniewską i Hofferem zawisną czarne chmury. Honorata nie chce żyć dalej w kłamstwie. Co zrobi?

"Na Wspólnej" nadawane jest w telewizji już od 2003 roku. Do tej pory codziennie losy bohaterów śledzą ponad dwa miliony widzów. Fani serialu utożsamiają się z postaciami i bardzo mocno przeżywają ich losy. Tym razem widzowie "Na Wspólnej" skupią się na losie Honoraty, którą gra Aleksandra Konieczna i Romana, granego przez Waldemara Obłoza. Kobieta wyzna, że nie da rady już dalej żyć w kłamstwie i ciągłym zamartwianiu się.

"Na Wspólnej": Czy Roman zrozumie co stracił?

Hoffer już od dłuższego czasu jest uzależniony od alkoholu. W 2816. odcinku mężczyzna pod wpływem alkoholu wsiadł na rower i podczas jazdy uderzył w niego samochód. Mężczyzn trafił do szpitala. Po wybudzeniu ze śpiączki Hoffer przeprosi rodzinę za ostatnie jego ekscesy i zmartwienia. Zapewni, że bliscy już nigdy nie zobaczą go pijanego. Jednak Kamil i Marta dalej będą przekonywać ojca, żeby poddał się leczeniu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Mężczyzna będzie tłumaczył Honoracie, że momentem zwrotnym w jego życiu było jej odejście. Kobieta wzruszona wyznaniem uwierzy w jego słowa i wróci do mieszkania na Wspólnej. Natomiast mieszkanie nie będzie przypominać tego, które zostawiła. Zastanie zaniedbany lokal z walającymi się po podłodze butelkami alkoholu. Zdenerwowana Honorata przeprowadzi się do syna, którego gra Krzysztof Wieszczak. Kobieta jednak znowu nie wytrzyma i odwiedzi męża w szpitalu. Ten znowu będzie błagał o przebaczenie. Żona ostatecznie da mu do zrozumienia, że to koniec. Wyzna, że boi się przyszłości, ale musi dać mu czas na przemyślenie. W innym wypadku będzie cały czas żyła z myślą, że powróci do alkoholu. Leśniewska pocałuje Romana i odejdzie. "Na Wspólnej" jest jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Główną jego fabułą są losy przyjaciół, dawnych wychowanków domu dziecka. W serialu jako dorośli już ludzie zakładają spółdzielnie, zarządzającą blokiem przy ulicy Wspólnej 17 w Warszawie. Scenariusz jest pisany na podstawie niemieckiego serialu "Unter Uns" (red. Między nami). Emitowany jest od 1994 roku do teraz. "Na Wspólnej" można oglądać na stacji TVN. Serial jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Monika Jaruzelska ujawniła swój majątek! Córka generała jest bajecznie bogata
  2. Awantura w „The Voice Kids”! Widzowie w szoku
  3. Gwiazda TVN przeżyła pęknięcie tętniaka. Teraz jest we łzach po rezygnacji Owsiaka
  4. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
  5. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
    Następny artykuł