Mamy tutaj fanów „M jak miłość”? Kolejna postać z serialu wpakuje się w niemałe kłopoty, ale tym razem… tylko dlatego, że sam chciał komuś pomóc. Jak skończy się ta historia?

„M jak miłość” to jeden z najchętniej oglądanych polskich serialów. Jego fani ostatnio zmagali się wraz z bohaterami z dużymi problemami. Jednym z tych ważniejszych była śmierć Lucjana, czyli Witolda Pyrkosza. Ale to nie wszystko…

ZOBACZ TAKŻE: Ostry, dziki seks w „M jak Miłość”! Wyuzdanie wylewa się z ekranu

Kolejna kobieta w jego życiu

Marcin jakiś czas temu poznał Anię nad morzem. Kiedy ta odnalazła go w jednej z gazet, kiedy opowiadał o swojej firmie, postanowiła poprosić go o pomoc.

Marcin po długiej rozmowie zgodzi się na to, żeby Ania pracowała w jego firmie, ale na jaw wyjdzie, że dziewczyna nie ma nawet gdzie mieszkać. Decydują, że noc Ania spędzi w jego domu, a potem zatrzyma się ona w Siedlisku, którym zarządza Ula.

ZOBACZ TAKŻE: Widzowie ryknęli śmiechem. Kuriozalna wpadka w „M jak Miłość”

Zagadkowa postać przyniesie kłopoty

Z czasem okaże się, że dziewczyna, która pojawiła się w życiu Marcina ma bardzo niebezpieczną przeszłość przed którą stara się uciec. Jaką tajemnicę ukrywa ta postać i w jaki sposób zagraża ona młodemu ojcu? Dowiecie się z serialu już niebawem.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

...

Zobacz również

Kto jest bogatszy: Lewandowski czy Radwańska? Najbogatsi Polacy przed 40. w 2017 roku [ZOBACZ!]

15 zdjęć, które całkiem ZAMĄCĄ CI W GŁOWIE!