Dramat w M jak Miłość. Uwielbiana bohaterka ma raka, zapadła w śpiączkę

Dramat w M jak Miłość. Uwielbiana bohaterka ma raka, zapadła w śpiączkę Źródło: youtube.com/tvp

Niespodziewany zwrot akcji w "M jak Miłość". Nowotwór niszczy życie znanej bohaterki. W kultowej telenoweli Telewizji Publicznej dojdzie do niespodziewanego dramatu, w trakcie którego uwielbiana przez widzów kobieta chora na nowotwór wpadnie w śpiączkę. Widzowie będą w prawdziwym szoku.

M jak Miłość po raz kolejny zadziwi swoich widzów. Telenowela, która raz po raz serwowała widzom niespodziewane zwroty akcji, tym razem także nie zawiedzie. Wszystko przez sytuację, jaka będzie miała miejsce w jednym z najnowszych odcinków serii, w których dojdzie do dramatu. Uwielbiana bohaterka, która jest chora na nowotwór, zapadnie w śpiączkę. Nikt nie mógł się spodziewać aż tak niespodziewanego zwrotu akcji.

M jak Miłość zadziwi. Uwielbiana bohaterka ma nowotwór

Magda, którą gra  Anna Mucha, przez przypadek znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie. Uwielbiana przez widzów bohaterka na samym początku najnowszego odcinka serii opowie o swoich problemach związanych ze swoim życiem osobistym. Przypomnijmy, że bohaterka przezywała poważne złamanie nerwowe, kiedy utraciła dziecko.

Po tym, chora na raka ulubienica widzów przypadkowo popełni wielki błąd. Jej leki, które miały jej pomóc w zwalczaniu nowotworu zostaną zmieszane z narkotykami, które należą do Łukasza. Mieszanina tak poważnych wyrobów medycznych z silnymi środkami odurzającymi sprawi, że kobieta straci przytomność i będzie musiała być hospitalizowana. Lekarze stwierdzą, że stan bohaterki jest bardzo ciężki i podłączą ją do respiratora z nadzieją uratowania jej życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Magda zginie?

Nie da się ukryć, że tak nagły zwrot akcji w telenoweli może być początkiem końca Anny Muchy w "M jak Miłość". Media na początku roku podawały, że aktorka chce zakończyć swoją przygodę z telenowelą TVP i przejść do zupełnie nowego serialu stacji, który ma zadebiutować w 2019. Fani podejrzewają, że nagłe zapadnięcie w śpiączkę przez bohaterkę graną przez Muchę może mieć związek z planami aktorki.

Czy rzeczywiście tak właśnie zakończy się wątek Magdy w "M jak Miłość"? A może, grana przez Annę Muchę bohaterka będzie w stanie przezwyciężyć śpiączkę i nadal będzie gościć na telewizorach widzów TVP? O tym przekonamy się w ciągu następnych tygodni.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Brytyjska rodzina królewska opublikowała oficjalne oświadczenie. Sprawy zaszły zdecydowanie za daleko
  4. TVN zmylił WSZYSTKICH Polaków. Aż trudno uwierzyć w prawdziwy cel Big Brothera
  5. Postanowiła upokorzyć Pawła Domagałę. Jej nagranie zobaczyło już ponad 5 milionów Polaków
  6. Oliwia Bieniuk na zdjęciu z babcią. Jest bardzo wzruszające

źródło: Interia

Następny artykuł