Dramat gwiazdora disco polo. Porwali mu syna, przeżył piekło

Dramat gwiazdora disco polo. Porwali mu syna, przeżył piekło Źródło: Fot. YouTube/NowyDziennik

Disco polo to muzyka skoczna, radosna i idealna do tańca. Jej twórcy i wykonawcy na scenie emanują pozytywnym nastrojem i zarażają tym samym publiczność. Są oni jednak tylko ludźmi, a to tragiczne wydarzenie, które spotkało jednego z twórców, złamałoby każdego. Sławomir nigdy tego nie zapomni.

Sławomir Świerzyński to piosenkarz śpiewający muzykę disco polo. Jest liderem popularnego w Polsce zespołu Bayer Full. Choć zazwyczaj znajomi określają go mianem "wulkanu energii", tragiczna sytuacja, w której się znalazł w 2005 roku wyrwała z niego całą radość. Tego fatalnego roku porwano nastoletniego synka Sławomira. Przestępcy zażądali ogromnego okupu za oddanie chłopca. Szczęśliwie całą sprawą szybko i sprawnie zajęła się policja, która uratowała przerażonego nastolatka i schwytała sprawcę.

Tragedia wykonawcy disco polo. Jak zmieniło się życie muzyka od tamtego czasu?

Porwany syn Sławomira ma na imię Sebastian. Gwiazdor disco polo nie mógł przez długi czas w to uwierzyć. Niestety, przypominał o tym każdy nagłówek w dosłownie każdej gazecie. Jego ukochane dziecko zostało mu odebrane, było przerażone, a on nie wiedział, jak ma zareagować. Jedyną rozsądną opcją wydawało się zaangażowanie policji, choć niosło za sobą duże ryzyko. Okup, którego porywacze chcieli za życie chłopca, był ogromny - aż pół miliona euro! Szczęśliwie funkcjonariusze szybko odnaleźli nastolatka w opuszczonej szkole. Był w szoku, miał związane ręce oraz nogi. Sławomir szczęśliwy z odzyskania syna, nie może jednak wybaczyć wymiarowi sprawiedliwości. Jeden z porywaczy zdołał się wymknąć policji. Drugi został schwytany, ale jego kara nie jest satysfakcjonująca. Za godziny grozy i uszczerbek na zdrowiu chłopca porywacz płaci jedyne 100 złotych miesięcznie! To z resztą nie jedyne traumatyczne przeżycie w jego życiorysie. Wcześniej Świerzyński padł podobno ofiarą molestowania. Trzeba przyznać, że można go podziwiać biorąc pod uwagę fakt, ile w życiu przeszedł.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Tyszkiewicz była świadkiem samobójstwa. Słynny artysta wbił sobie nóż
  2. Ujawniono nieznane zdjęcia Torbickiej. Fani nie dowierzają, są w szoku
  3. Co za żenada! Najgłupsze w historii wypowiedzi polskich celebrytów
Następny artykuł