Dramat na planie Rolnik szuka żony! Uczestniczka przeżyła ogromną traumę

Dramat na planie Rolnik szuka żony! Uczestniczka przeżyła ogromną traumę Źródło:

Rolnik szuka żony to program, który przykuł uwagę tysięcy osób w Polsce. Wiejskie "love story" początkowo wydaje się niepozorne, by potem przerodzić się w prawdziwą, szczerą miłość. Jedna z kandydatek na żonę rolnika niestety nie znalazła, a utraciła ukochanego. Prawdziwy dramat, śmierć zabrała jej najważniejszą osobę.

Rolnik szuka żony to program, który zdobywa w naszym kraju coraz większą popularność. Przede wszystkim jest zabawny, pełen humoru dla każdego. Nie brakuje jednak wzruszeń i bólu - tym razem widzowie z pewnością zalali się łzami. Aneta to jedna z kandydatek do ślubu z Markiem. W programie zawzięcie walczyła o jego względy, jednak nagle miłosne zaloty przerwała tragedia. Aneta straciła jedną z najważniejszych osób w swoim życiu - podczas nagrywania odcinka dowiedziała się o śmierci ojca.

Aneta z "Rolnik szuka żony" przeżyła coś strasznego

Aneta podczas nagrań dowiedziała się o śmierci ojca. Wiadomość mocno nią wstrząsnęła - młoda dziewczyna w jednej chwili zalała się łzami, a producenci podejrzewali, że dłużej nie będzie chciała uczestniczyć w programie. - Na chwilę obecną to Marek nic nie wie, że mój tata niestety przegrał walkę z chorobą. Powiem szczerze, że do końca wierzyłam w cud. Że to tato przetrwa, że to tylko jest kryzys... - rozpaczała przed kamerą dziewczyna. Okazało się jednak, że ojciec przeczuwał zbliżającą się śmierć. Powiedział córce, że gdyby doszło do tragedii, ma pozostać w programie, a nie rozpaczać. - I powiedział mi jeszcze, że jak tak się stanie, że nie dotrwa, to mam nie przerywać programu. Mam się pozbierać w sobie - powiedziała z większą pewnością siebie. Tragedia w życiu kobiety zmiękczyła serce rolnika. Marek stwierdził, że Agata może przeprowadzić się wraz z matką do niego. Dzięki temu będzie mógł w każdej chwili służyć pomocną dłonią i wsparciem emocjonalnym.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rolnik szuka żony ruszył z nowym sezonem!

Już pod koniec lata rozpoczął się kolejny sezon programu. Piąta edycja znów zaskoczyła - zarówno widzów, jak i samych uczestników. Pewne jest jednak, że rewolucyjny program ślubny działa - zaledwie kilka dni temu obserwowaliśmy ślub jednego z uczestników poprzednich edycji! Na świat przychodzą także pierwsze dzieci z nowych związków. Rolnik szuka żony emitowany jest przez stację TVP na TVP1. Kandydatów do nowej serii poznaliśmy już w Wielkanoc - wtedy to w odcinku zerowym producenci zaprezentowali nowe twarze programu. Są nimi Andrzej, Grzegorz, Jan, Krzysztof, Łukasz, Mariusz, Marek, Michał i Paweł, a także pierwsza w historii programu kandydatka płci żeńskiej - Justyna.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rusin publicznie ośmieszona. Najbardziej zaskakuje jej reakcja
  2. Widzowie DDTVN jej nie poznali. Co za przemiana!
  3. Tajemnicza i tragiczna śmierć polskiego antyterrorysty! Są zaskakujące wyniki sekcji zwłok
Następny artykuł