Dramat uczestniczki "Rolnik szuka żony". Musiała się wynieść z domu narzeczonego

Dramat uczestniczki "Rolnik szuka żony". Musiała się wynieść z domu narzeczonego Źródło: fot. youtube.com

"Rolnik szuka żony" kolejny raz wzbudza emocje, niestety negatywne i dramatyczne. Z doniesień medialnych dowiedzieć się możemy, że przykra sytuacja spotkała jedną z uczestniczek programu. Musiała się wynieść z domu narzeczonego.

Telewizyjny program "Rolnik szuka żony" przyniósł sporą popularność wielu uczestnikom, m.in. Agacie Rusak i Łukaszowi Sędrowskiemu. Ze sławą niestety wiążą się nie tylko pozytywne doniesienia prasowe. Program wprowadził sporo zamieszania w życiu młodej pary, ale takie były zasady programu. Wszyscy powinni liczyć się z konsekwencjami, zwłaszcza jeśli chodzi o parę ludzi, którzy chcą ze sobą spędzić resztę życia. Co takiego zrobiła Agata Rusak, że musiała wynieść się z domu narzeczonego?

Czy Łukasz tak naprawdę kocha Agatę?

Z Agatą o serce Łukasza i jego gospodarstwo rolne konkurowały jeszcze dwie rywalki: Iwona i Paulina. Choć od początku jego serce było już zajęte przez inną kobietę, Paulina mimo wszystko nie odpuszczała. Z całej siły starała się o względy gospodarza. Łukasz był nieugięty i z uporem odrzucał jej zaloty. Wygrała prawdziwa miłość, dlatego też musiał odmówić Paulinie. Dodał przy tym, że jest mu przykro z tego powodu. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niektórzy z internautów zaczęli posądzać Łukasza o zakłamanie i o to, że po prostu bawi się Bogu ducha winną kobietą. Media i internauci nie szczędzili dosadnych komentarzy pod adresem młodego rolnika.

Dramatyczny obrót spraw pary programu "Rolnik szuka żony"

Potem były oświadczyny na wizji i strofowanie uczestnika programu "Rolnik szuka zony". Przez chwilę cały medialny świat poczuł się spokojny. Agata dopięła swego i dostała to, czego chciała, czyli serce Łukasza. Ich związek rozkwitał, o czym można się było dowiedzieć z mediów społecznościowych. Wszyscy czekaliśmy na ślub. Ciąg wydarzeń potoczył się jednak w zupełnie niespodziewanym kierunku. Z doniesień medialnych wynika, że żadne przygotowania do wesela nie mają miejsca. Mało tego, w sieci znaleźć można zatrważający wpis bohaterki "Rolnik szuka żony": - Czy ktoś może wie o pokoju do wynajęcia w Garwolinie w niewygórowanej cenie lub szuka współlokatorki? - dramatycznie pyta swoich znajomych na Facebooku Agata. Dlaczego szuka pokoju do wynajęcia i to w niewielkiej odległości od gospodarstwa Łukasza? Czyżby był to koniec miłości? Niektórzy internauci zastanawiają się, czy to aby nie chwilowy kryzys i para bohaterów programu "Rolnik szuka żony" musi od siebie odpocząć. Zainteresowani nie komentują jednak sprawy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Kinga Rusin żąda prawdy o śmierci Adamowicza. „To nie był przypadek”
  4. Aktorka „Barw szczęścia” walczy z uciążliwą chorobą. Fani nie wiedzą, jak jej pomóc
  5. „Top model” wróci na ekrany! Widzów może jednak czekać niemiła niespodzianka
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News