Dramat uczestniczki "Rolnik szuka żony". Musiała się wynieść z domu narzeczonego

Dramat uczestniczki "Rolnik szuka żony". Musiała się wynieść z domu narzeczonego Źródło: fot. youtube.com

"Rolnik szuka żony" kolejny raz wzbudza emocje, niestety negatywne i dramatyczne. Z doniesień medialnych dowiedzieć się możemy, że przykra sytuacja spotkała jedną z uczestniczek programu. Musiała się wynieść z domu narzeczonego.

Telewizyjny program "Rolnik szuka żony" przyniósł sporą popularność wielu uczestnikom, m.in. Agacie Rusak i Łukaszowi Sędrowskiemu. Ze sławą niestety wiążą się nie tylko pozytywne doniesienia prasowe. Program wprowadził sporo zamieszania w życiu młodej pary, ale takie były zasady programu. Wszyscy powinni liczyć się z konsekwencjami, zwłaszcza jeśli chodzi o parę ludzi, którzy chcą ze sobą spędzić resztę życia. Co takiego zrobiła Agata Rusak, że musiała wynieść się z domu narzeczonego?

Czy Łukasz tak naprawdę kocha Agatę?

Z Agatą o serce Łukasza i jego gospodarstwo rolne konkurowały jeszcze dwie rywalki: Iwona i Paulina. Choć od początku jego serce było już zajęte przez inną kobietę, Paulina mimo wszystko nie odpuszczała. Z całej siły starała się o względy gospodarza. Łukasz był nieugięty i z uporem odrzucał jej zaloty. Wygrała prawdziwa miłość, dlatego też musiał odmówić Paulinie. Dodał przy tym, że jest mu przykro z tego powodu. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niektórzy z internautów zaczęli posądzać Łukasza o zakłamanie i o to, że po prostu bawi się Bogu ducha winną kobietą. Media i internauci nie szczędzili dosadnych komentarzy pod adresem młodego rolnika.

Dramatyczny obrót spraw pary programu "Rolnik szuka żony"

Potem były oświadczyny na wizji i strofowanie uczestnika programu "Rolnik szuka zony". Przez chwilę cały medialny świat poczuł się spokojny. Agata dopięła swego i dostała to, czego chciała, czyli serce Łukasza. Ich związek rozkwitał, o czym można się było dowiedzieć z mediów społecznościowych. Wszyscy czekaliśmy na ślub. Ciąg wydarzeń potoczył się jednak w zupełnie niespodziewanym kierunku. Z doniesień medialnych wynika, że żadne przygotowania do wesela nie mają miejsca. Mało tego, w sieci znaleźć można zatrważający wpis bohaterki "Rolnik szuka żony": - Czy ktoś może wie o pokoju do wynajęcia w Garwolinie w niewygórowanej cenie lub szuka współlokatorki? - dramatycznie pyta swoich znajomych na Facebooku Agata. Dlaczego szuka pokoju do wynajęcia i to w niewielkiej odległości od gospodarstwa Łukasza? Czyżby był to koniec miłości? Niektórzy internauci zastanawiają się, czy to aby nie chwilowy kryzys i para bohaterów programu "Rolnik szuka żony" musi od siebie odpocząć. Zainteresowani nie komentują jednak sprawy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Kinga Rusin żąda prawdy o śmierci Adamowicza. „To nie był przypadek”
  4. Aktorka „Barw szczęścia” walczy z uciążliwą chorobą. Fani nie wiedzą, jak jej pomóc
  5. „Top model” wróci na ekrany! Widzów może jednak czekać niemiła niespodzianka
  Następny artykuł