Robert nie może tego przeboleć. Przez Gwiezdne Wojny będzie wymachiwał swoim przyrodzeniem na rynku w Krakowie. Chyba nowa część kultowej sagi nie przypadła mu do gustu.

Przyszedł grudzień, a wraz z nim długo wyczekiwana premiera 9. już części kultowych Star Wars. Nowe Gwiezdne Wojny prezentują się wdzięcznym i tajemniczym tytułem „Ostatni Jedi”. Choć recenzje są fantastyczne, a film jest fenomenalny, niektórym zagorzałym fanom wcale się nie podoba. Pan Robert również ma pewne obiekcje.

ZOBACZ TAKŻE: TEN FILM TO DZIŚ TOTALNY HIT. FACET ODKRYWA NA ŻYWO Z KIM WCZORAJ UPRAWIAŁ SEKS (VIDEO)

Gwiezdne Wojny z przyrodzeniem na wierzchu

Jeden z internautów długo czekał na Gwiezdne Wojny. Pan Robert najwidoczniej jest ich wielkim fanem i zrobiłby wszystko, aby jego oczekiwania się spełniły. Napisał na Facebookowej grupie „Jak będzie w odległej galaktyce”, że jest przekonany, że główna bohaterka – Rey – straci rękę, jak to było w poprzednich częściach z Anakinem i Lukiem Skywalkerem. Jest to dla niego tak ważne, że jeżeli tak się nie stanie, to na krakowskim rynku będzie „machał kut*asem” w przebraniu.

ZOBACZ TAKŻE: ODTWÓRCA ROLI LUKE’A SKYWALKERA OTRZYMA WŁASNĄ GWIAZDĘ NA HOLLYWOODZKIEJ ALEI SŁAW

Straci, straci na pewno. Jak nie straci żadnej dłoni EVIII to kupię czerwone soczewki, wymaluje się cały na niebiesko i wymachując kutasem zrobię kółeczko po krakowskim rynku – napisał Robert.

Po premierze okazało się, że Rey wcale ręki nie straciła. Grupowicze nie mają zamiaru odpuścić Robertowi i wszystko wskazuje na to, ze jeśli ten nie chce stracić honoru – faktycznie będzie musiał spełnić warunki zakładu.

Co dziś robią dzieci z "Rodziny zastępczej"? Oto dziecięce gwiazdy lat90.! [ZDJĘCIA]


Kiedyś najseksowniejszy żyjący mężczyzna... a dziś?

 

...

Zobacz również