Dramat! Fronczewski nagle trafił do szpitala, jest bardzo źle

Dramat! Fronczewski nagle trafił do szpitala, jest bardzo źle

Piotr Fronczewski jest jednym z najbardziej uzdolnionych i docenianych polskich aktorów. Widzów niezwykle zasmuciła więc wiadomość, że artysta trafił do szpitala. Jego stan zdrowia stanowczo się pogorszył.

W zeszłym tygodniu Fronczewski uskarżał się na bardzo złe samopoczucie. Teraz trafił pod opiekę lekarzy i musiał odłożyć na bok zawodowe obowiązki.

Piotr Fronczewski jest chory, przewieziono go do szpitala

Spektakle z udziałem aktora w Teatrze 6. piętro, które zaplanowano na koniec czerwca oraz pierwszy dzień lipca, musiały zostać odwołane. Dyrektor instytucji stwierdził jednak stanowczo, że najważniejsze jest zdrowie artysty oraz jego komfort.

- Niestety, nie wiem, kiedy do nas wróci. Trzymam za niego kciuki. Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia! - stwierdził w wywiadzie dla "Super Expressu" Michał Żebrowski, który na co dzień kieruje teatrem.

Na co choruje ulubieniec widzów?

Do mediów wciąż nie dotarły informacje, co dokładnie dolega artyście. Jego choroba jest jednak określana przez źródła jako poważna, co nie skłania fanów kultowego aktora do optymistycznego spojrzenia w przyszłość.

Jednocześnie trzymają oni oczywiście kciuki za szybki powrót Fronczewskiego do dobrej formy. My także życzymy mu dużo zdrowia.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Był jedną z najjaśniejszych gwiazd Polsatu. Dziś nikt o nim nie pamięta
  2. Kultowy polski reżyser nie może pogodzić się ze śmiercią. Łzy same płyną do oczu
  3. ZADYMA na koncercie Zenka Martyniuka! Ludzie wpadli w szał, niszczyli wszystko na swojej drodze
  4. Wyciągnęli jej to po latach! Gwiazda telewizji Polsat wstydziła się swojej tajemnicy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News