Koszmar miss Włoch. Imigrant oblał jej twarz kwasem, lekarze robią co mogą (ZDJĘCIA)

Koszmar miss Włoch. Imigrant oblał jej twarz kwasem, lekarze robią co mogą (ZDJĘCIA)

Włoska modelka i miss kraju przeżyła prawdziwy dramat. Niestety nie jest to koniec jej tragedii. Lekarze walczą obecnie o jej wzrok, który być może trwale utraci. Piękna dziewczyna została oblana kwasem przez chłopaka, z którym się rozstała. 

Gessica Notaro zarabiała na życie traktując swoje ciało jak narzędzie pracy, dlatego uroda była dla niej niezwykle ważna. Niestety oszpecona twarz to nie jedyne jej zmartwienie. Obecnie lekarze walczą o to, by mogła widzieć. Nawet jeśli się uda, to jej wzrok nigdy nie będzie już w pełni sprawny.

28-letnia kobieta w 2015 roku rozstała się ze swoim partnerem. Od tamtego czasu mężczyzna ją prześladował, wysyłał groźby i nie dawał spokoju. W końcu sąd zakazał mu jakichkolwiek kontaktów z Gessicą. Problem polegał na tym, że potraktował to jako policzek w twarz i postanowił się zemścić na ukochanej.

Mężczyzna uznał, że utrata pięknej kobiety to ujma na jego honorze. Postanowił, że skoro on nie może jej "mieć", to ona nigdy nie znajdzie sobie innego mężczyzny. Dorwał Gessikę i oblał jej twarz kwasem.

Wiadomość o dramacie miss i brutalności Jorge Tavaresa wstrząsnęła całym krajem.

- Nie ma gorszej zbrodni niż zbezczeszczenie twarzy osoby, aby wymazać jej tożsamość, jej piękno i uśmiech - powiedziała Patrizia Mirigliani, organizatorka konkursu Miss Włoch.

Poniżej zdjęcia modelki i jej byłego partnera, imigranta z Republiki Zielonego Przylądka.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News