Dramat na święta, świat w furii. Polak w szale zmasakrował ciało geja

Dramat na święta, świat w furii. Polak w szale zmasakrował ciało geja Źródło:

Światowe media nie mogą uwierzyć w to co się stało. 29-letni Kamil Ś. nie był w stanie wytrzymać widoku dwóch całujących się mężczyzn, więc brutalnie zmasakrował ciało Chrisa ver Heasta. Młodzieniec nigdy nie będzie już w pełni sprawny fizycznie. 

Atak w Londynie

Do ataku doszło w Londynie po imprezie, na której Chris ver Heast, zadeklarowany gej, całował się ze swoim partnerem. 29-letni Polak Kamil Ś. nie mógł znieść tego widoku. Okazujący sobie uczucie mężczyźni rozwścieczyli go na tyle, że postanowił zapolować na jednego z nich. Zobacz także: SZOK na mszy. Ksiądz wyznał, że jest gejem, reakcja wiernych zadziwia Następnego dnia, nieopodal miejsca, w którym odbywała się impreza, zaczaił się na Chrisa i brutalnie go zmasakrował. Najpierw potężnie go uderzył, a następnie wielokrotnie kopał. Połamał mu nogę w aż czterech miejscach. – To było uderzenie eksperta, na pewno nie było przypadkowe – relacjonowała ofiara.

Operacja nie pomogła 

Co więcej, Polak zaczął rozpinać spodnie i krzyczeć do Heasta, że "przecież tego chce". Ostatecznie jednak nie zdjął spodni w całości. Zobacz także: Gwiazda serialowego hitu wszech czasów w TVP jest… gejem! Na miejsce przybyła londyńska policja, która schwytała Kamila. Polak przyznał, że atak miał tło homofobiczne. Światowe media i internauci są w szoku i przesyłają wyrazy wsparcia dla młodego mężczyzny, którego połamana noga nigdy już nie wróci do sprawności. Nie pomogła nawet skomplikowana operacja. Historia zmasakrowanego przez Polaka geja poruszyła setki tysięcy internautów między innymi na międzynarodowym portalu Buzzfeed. Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News