Anna W. odrzuconą miłość do księdza zamieniła w agresję. Brutalnie wtargnęła na plebanię i zadała kilka ciosów nożem. Jej ofiarą stała się 28-latka i dziecko. Nieprawdopodobna tragedia wydarzyła się w Łaniętach w województwie łódzkim. Kobieta już usłyszała zarzuty.

Zakochała się w księdzu. Przywoziła mu torty, odwiedzała go na plebanii. Próbowała zawalczyć o jego uczucie. Ksiądz jednak nie poddał się jej urokowi. Mieszkanka Łanięt postanowiła się zemścić i na plebanię wtargnęła uzbrojona w nóż, wiatrówkę i miotacz gazowy. Co kierowało zabójczynią?

Anna W. usłyszała zarzuty. Dlaczego chciała zamordować kobietę na plebanii?

Zakochana kobieta nie mogła pogodzić się z tym, że na plebanii jej ukochanego księdza mieszka inna kobieta. Gdy pani Iwona straciła dom w pożarze, ksiądz zaproponował, aby stanęła na nogi na plebanii. Kobieta skorzystała z propozycji i przeprowadziła się wraz z 12-letnim synem. Gdy Anna W. dowiedziała się o tym, wpadła w szał. Zazdrosna, postanowiła wymierzyć sprawiedliwość i zamordować panią Iwonę. Ofiarą stał się jednak ktoś inny.

Pod nieobecność mamy 12-letniego chłopca, na plebanii zajmowała się nim młodsza siostra pani Iwony. To ona stała się ofiarą. Odrzucona przez księdza z zimną krwią zamordowała kobietę, która opiekowała się siostrzeńcem.

– Spowodowała nożem aż 10 ran. Kiedy 28-letnia kobieta uciekając, wybiegła z domu na horyzoncie, pojawiła się 38-latka. Miała z sobą nóż wojskowy – powiedziała Prokuratura Okręgowa w Łodzi, która już zajęła się sprawą.

Bezlitosna Anna W. doprowadziła do śmierci 28-latki. Zraniła także chłopca, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Rozszalałą Annę W. obezwładnił mężczyzna, który wybiegł z kościoła.

Ta tragedia wstrząsnęła całą parafią w Łaniętach. Mieszkańcy są przerażeni. Wielu z nich przyznaje, że Anna W. zachowywała się dziwnie. Szkalowała księdza, oskarżyła go o publiczne znieważenie. Miłość przerodziła się w agresję. Kobieta była po rozwodzie, miała nastoletnią córkę.

Anna W. może usłyszeć wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Ksiądz nie skomentował sprawy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legenda TVN się od tego nie uwolni. Głośne morderstwo wciąż wraca
  2. Tuż po śmierci w domu Kory stało się coś strasznego. Nikt o tym nie mówił
  3. Ksiądz broni festiwalu Owsiaka. Wierni nie dowierzają

10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]


9 cudów, których nauka nie może wyjaśnić [ZDJĘCIA]