Dramat na koncercie polskich gwiazd, musieli przerwać. "Pojeb*ło was k*rwa czy co, ja pie*dolę"

Dramat na koncercie polskich gwiazd, musieli przerwać. "Pojeb*ło was k*rwa czy co, ja pie*dolę" Źródło: foto: youtube

Ostra reakcja głównego wokalisty na wydarzenia dziejące się przed sceną. Gwiazda wieczoru przerwała koncert i była tak poirytowana zaistniałą sytuacją, że zaczęła rzucać w stronę fanów soczystymi bluzgami. "Pojeb*ło was k*rwa czy co, ja pie*dolę" - wykrzykiwał.

Koncert z okazji 25-lecia popularnego polskiego rockowego zespołu Illusion odbywał się w jednym z klubów w Lublinie. Jak na każdym rockowym koncercie, tak i tutaj nie zabrakło bardzo żywiołowego i energicznego tańca, część fanów nawet dała pokaz pogo. Widzów ogarnęła szeroko pojęta euforia i wszyscy bawili się niesamowicie, do czasu kiedy nie doszło do bardzo przykrego wydarzenia. ZOBACZ TAKŻE: Fani w strachu. Mariah Carey nagle odwołała koncerty

Dzwońcie po pogotowie!

Podczas energicznego kawałka "Wojtek" wykonywanego przez zespół, pewien fan zdecydował, że da się ponieść wyśmienitej atmosferze i skoczy w rozentuzjazmowany tłum. Niestety nikt z przebywających tam osób nie miał najmniejszego zamiaru złapać towarzysza imprezy. W efekcie mężczyzna z potężnym łoskotem gruchnął ze sceny na parkiet. Całe zajście nie umknęło Lipie, czyli Tomaszowi Lipnickiemu. Frontmen zespołu Illusion przerwał występ i zwrócił się do publiczności. - Żyje? Zawołajcie pogotowie. Dzwońcie po pogotowie! - wykrzyknął wokalista.

"Pojeb*ło was k*rwa czy co, ja pie*dolę"

Nie spodziewał się jednak, że za chwilę z tłumu usłyszy pytanie, które totalnie wyprowadzi go z równowagi. Ktoś z publiczności krzyknął "Po co?". I to była iskra, które sprawiła, że "Lipa" eksplodował ze złości na oczach setek fanów. - No ku*wa, "po co". Bo się zamroczył, ku*wa. Połóżcie go i podnieście nogi do góry. Ku*wa, facet myśli, że żyje w normalnych czasach i myśli, że normalne jest, że go się łapie, a nie, ku*wa, puszcza się na dół. Poje*ało was, ku*wa, czy co? Się łapie typa! Ja pier*olę! - wykrzykiwał poirytowany Lipnicki. Zespół przerwał koncert, a kiedy mężczyźnie, który spadł ze sceny udzielono pomocy, artyści ponownie pojawili się na podeście i dokończyli swój występ. ZOBACZ TAKŻE: Polska gwiazda szokuje podczas występów. „To koncert, czy film dla dorosłych?”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News